Vyhledat zájezd

Hotel Sentido Port Royal Villas & Spa

Řecko, Rhodos, Kolymbia

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hort Port Royal
Hotel Port Royal
Hotel Sentido Port Royal Villas & Spa
Hotel Sentido Port Royal Villas i Spa
...
Počasí
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 19 673 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Ubytování

Bungalovy (A1A/A2A/A3A): 30 m2, s klimatizací, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem (za poplatek), satelitní TV, telefonem (za poplatek), fénem, sprchou, vanou, WC, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén. Bungalovy (A2B/A3B) s výhledem na moře nebo seafront bungalovy (A2C/A3C) na stranu k moři, se stejným vybavením jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2H/A3H): cca 30 m2, se sdíleným bazénem, na stranu k moři, v blízkosti pláže, terasa, jinak jako A2A. Joker bungalovy (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bungalov suite (A2F/A3F/A4F): cca 40 m2, výhled na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Bungalov suite (A2G/A3G/A4G): stejné vybavení jako A2F, ale jsou prostornější (cca 47 m2). Bungalov suite (A2D/A3D/A4D): cca 55 m2, na stranu k moři v blízkosti pláže, soukromý bazén, jinak jako A2F. Prezidentské suite (A2E/A3E/A4E): cca 140 m2, se 2 prostornými ložnicemi, trezor, 2 koupelny, 1 obývací ložnice a veranda s infiniti bazénem na stranu k moři v blízkosti pláže. Pokojový servis je zde zdarma. Jinak stejné vybavení jako A2A.

Poloha

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Luxusní hotel nedaleko pláže, která byla oceněna modrou vlajkou. Ubytování v útulných bungalovech. centrum letoviska s obchody, restauracemi a bary cca 100 m. Město Lindos cca 25 km, Rhodos cca 28 km. Letiště cca 30 km.

Popis

Cca 50 m od oblázkovo-písečné pláže, která obdržela modrou vlajku EU značící čistotu a kvalitu. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. 202 pokojů v hlavní budově a bungalovech. Vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 a-la-carte restaurace, 3 bary, obchody. V zahradě se nachází 2 bazény (1 s vířivkou a světelnými efekty, 1 s vodopádem) a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. internetový koutek a WiFi na pokojích a v lobby zdarma.

Sport a zábava

Stolní tenis, aerobic. Denní a večerní animační program. Za poplatek: tenis, fitness, biliár. za poplatek: masáže, sauna, parní lázeň.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Vyžadováno vhodné oblečení (pánové v dlouhých kalhotách). Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11.30 h. Snacky od 10.00 do 12.00 h., od 14.00 do 18.00 h. a od 21.00 do 23.00 h. Káva, čaj a zákusky od 17.00 do 18.00 h. K hlavním pokrmům nealkoholické nápoje, pivo, místní víno a stolní voda. Mezinárodní místní alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly od 10.00 do 23.00 h. Denně voda v minibaru.

Ostatní

Hotel pouze pro dospělé. Možnost ubytování dětí od 16 let. Služby delegáta: pro odlety z Prahy: při příletech z Prahy /odletech do Prahy je v destinaci na letišti asistence česky hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta. Pro odlety z Vídně: při příletech z Vídně /odletech do Vídně je v destinaci na letišti asistence anglicky/německy hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta. Pro květnové odlety z Vídně je k dispozici pouze kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory a žádné služby česky hovořícího delegáta v destinaci. Místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat