Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Congo

Řecko, Rhodos, město Rhodos

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace s řeckou kuchyní, bar, Wi-Fi připojení v lobby (zdarma), internetový koutek (za poplatek), kulečníkový stůl (za poplatek), krásná zahrada.
Nejbližší pláž je vzdálená cca 300 metrů od hotelu. Turisty velmi oblíbená a známá pláž Eliieje vzdálena cca 3 km. Tato pláž nabízí koupání v obou mořích. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových pokojích nebo dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek), satelitní TV, telefonem, chladničkou, vysoušečem vlasů.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ostatní

Služby za poplatek: Internetový koutek, kulečníkový stůl. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poloha

Hotel Con Go se nachází v hlavním městě stejnojmenného ostrova Rhodos. Cca 2 km od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. V hlavním městě můžete kromě návštěv restaurací, taveren, kaváren a obchodů vidět i historické vykopávky, muzea a můžete načerpat místní odpočinkovou atmosféru. Letiště je vzdáleno cca 22 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat