Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel smartline Aquamare

Řecko, Rhodos, město Rhodos

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno

Popis

Cca 100 m od veřejné oblázkové pláže Elli Beach. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 118 pokojů na 6 podlažích. Vstupní hala s recepcí, výtah, společenská místnost, místnost pro uskladnění zavazadel, restaurace, bar, kavárna, obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu bazén s lehátky a slunečníky zdarma. WiFi v lobby k dispozici zdarma,

Poloha

Centrální poloha v hlavním městě Rhodos. V blízkosti pláže. Pouze pár minut chůze od známého přístavu Mandraki a Starého města. centrální. V blízkosti je historické město Rhodos. Pouze pár minut chůze od známého přístavu Mandraki a Starého města. Letiště cca 14 km.

Sport a zábava

Sauna. Za poplatek: spa s masážemi a ošetřením.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 16 m2, chladnička, klimatizace, trezor, sat. TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Apartmány (B2C/B3C/B4C) cca 30 m2, kombinace obývací ložnice, sedací kout, balkon a výhled na bazén, jinak stejné vybavení jako A2A. Možnost rezervace apartmánů (B2D/B3D/B4D): i s výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako B2C.

Stravování

Bez stravy (pouze pro apartmány, typ B), snídaně nebo polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Ostatní

Služby delegáta: pro odlety z Prahy: při příletech z Prahy /odletech do Prahy je v destinaci na letišti asistence česky hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta. Pro odlety z Vídně: při příletech z Vídně /odletech do Vídně je v destinaci na letišti asistence anglicky/německy hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta. Pro květnové odlety z Vídně je k dispozici pouze kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory a žádné služby česky hovořícího delegáta v destinaci. Místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat