Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Sylvia Hotel

Řecko, Rhodos, město Rhodos

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 10 090 Kč

Dostupných: 150 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Služby v ceně: Lehátka a slunečníky u bazénu, wi-fi připojení. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

Hosté si mohou vybrat z ubytování v dvoulůžkových, jednolůžkových nebo třílůžkových pokojích s výhledem do zahrady.Vybavení pokojů: koupelna se sociálním zařízením, trezor, klimatizace, telefon, vysoušeč vlasů, minichladnička, satelitní TV, balkon.

Stravování

Tradiční snídaně formou bufetu.

Poloha

Sylvia Hotel se nachází v hlavním městě stejnojmeného ostrova Rhodos. Jen pár desítek metrů od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. Cca 800 metrů od hotelu se nachází známý přístav Mandraki, který je vhodný k večerním procházkám, V hlavním městě můžete kromě návštěv restaurací, taveren, kaváren a obchodů vidět i historické vykopávky, muzea a můžete načerpat místní odpočinkovou atmosféru. Letiště je vzdáleno cca 20 km.

Popis

Rekonstruovaný hotel disponuje 42 pokoji, 24 hodinovou recepcí, lobby barem s televizí, parkovištěm a prostorem pro snídaně.
Hotel se nachází cca 300 metrů od písečné zátoky (bez plážového servisu). Turisty velmi oblíbená a známá pláž Eliieje vzdálena cca 2 km. Tato pláž nabízí koupání v obou mořích. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Na pláži je možnost zakoupení alkoholický, nealkoholických nápojů a drobného občerstvení.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat