Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Stegna Star

Řecko, Rhodos, Stegna

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Ubytování

Apartmány jsou v 1. patře a zvýšeném přízemí. Mají ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň, kde je rozkládací gauč (až pro 2 osoby). Jsou vybaveny vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV a klimatizací (za příplatek). Na prostorné zastíněné balkóny orientované na severovýchod se dostanete jak z ložnice, tak z obývací kuchyně. Balkóny směřují do dvora a okolních zahrad nebo k protější budově. Z balkonů je boční výhled na moře nebo vzdálený boční výhled na moře. V taverně je Wi-Fi.2 - 4 lůžka bez stravování.

Stravování

Bez stravy:Rozšířená kontinentální snídaně je servírována ve stylové taverně, která je součástí ubytování - dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Poloha

Moderní jednopatrový dům je situován v centru vesničky Stegna v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže. Dům od pláže odděluje pouze místní komunikace. Průčelí domu je přímo na hlavní třídě. Je zde však klid, protože obytná část je oddělena od ulice malou tavernou.

Popis

Kvalitní ubytování v blízkosti pláže i centra vesničky Stegna a přesto v klidu. Velkou předností ubytování je kompletní servis s výbornou kuchyní majitelky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Rhodos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat