Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Nikos

Řecko, Samos, Pythagorion

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno

Poloha

Studia se nacházejí v jihozápadní části ostrova Samos, v oblasti Potokaki, cca 2 km od letiště, cca 3 km od většího a rušnějšího přístavního městečka Pythagorion s mnoha obchody, přímo u dlouhé písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Popis

Dlouhá písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Studia obklopená nádhernou zelení jsou umístěna v hlavní budově, k dispozici je hostům snack bar, bar na pláži a bazén.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, volejbalové hřiště.
Za poplatek: zajištění pronájmu aut, jízdních kol a motorek.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Příjemná, nově renovovaná studia obklopená bujnou vegetací, umístěná nedaleko krásné čisté písčitooblázkové pláže nabízí prožití Vaší letní dovolené v okouzlujícím prostředí Egejského moře. Studia jsou ideálním místem pro páry, které chtějí strávit aktivní dovolenou spojenou s dlouhými romantickými procházkami podél pobřeží.
gps: 37.688589, 26.905674

Ubytování

Účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizována (za poplatek) a vybavena TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem (vařič, varná konvice, základní nádobí) a chladničkou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Samos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat