Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Pavlis

Řecko, Samos, Votsalakia

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Oblačno
22 °C - Oblačno

Ostatní

Oblíbený komplex nízkých vilek v zahradě má ideální polohu blízko pláže i centra a pro svůj rodinný charakter je vyhledávaným místem klientů toužících po klidu a pěkné pláži. Také výborný poměr mezi kvalitou a cenou příspívá k tomu, že se sem spokojení klienti rádi vracejí.
gps: 37.709341,26.679083

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze v místní vyhlášené taverně Angelos cca 30 m od studií.

Poloha

Komplex vilek v zahradě s bazénem se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Samos ve vesnici Votsalakia, kde naleznete množství obchůdků a taveren. Studia jsou vzdálena cca 40 km od letiště a cca 2 km od vesničky Ormos. Vesnice Votsalakia je turisty vyhledávaná hlavně pro svou 2 km dlouhou pláž, která patří k nejhezčím na ostrově. Vilky jsou vzdáleny pouhých cca 30 m. od této krásné písčitooblázkové pláže.

Popis

Dva kilometry dlouhá písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 30 m od studií, pouze přes místní pobřežní komunikaci. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.Komplex studií je situovaný v udržované zahradě, malá recepce a venkovní bazén. V nejbližším okolí najdete stále otevřenou pekárnu (doporučujeme ochutnat chléb s olivami) a supermarkety.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Ubytování

Studia s balkonem, terasou nebo předzahrádkou a vsociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC) jsou klimatizována (v červenci a srpnu zdarma) a jsou vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením (nádobí, varná konvice, vařič), chladničkou, Wi-Fi. Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost ve studiu tři dospělí a jedno dítě.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Samos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat