Vyhledat zájezd

Hotel Avaton Resort & Spa

Řecko, Santorini, Imerovigli

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Počasí
12 °C - Oblačno

Poloha

Hotel pouze pro dospělé - od 16 let. Překrásný výhled na vulkanický kráter a západ slunce. Pokoje s přímým vstupem do bazénu. v letovisku Imerovigli, letoviska Fira cca 2 km. Zastávka autobusu cca 250 m. Přístav Athinio cca 13 km. Letiště cca 7 km.

Popis

9 pokojů, restaurace, snídaňová místnost, kafé bar, bazén, malá terasa na opalovaní, vyhřívaný vnitřní bazén ve wellness části. Lehátka, osušky a slunečníky u venkovního bazénu. WiFi v okolí bazénu.

Sport a zábava

Možnosti v okolí. vířivka, parní lázeň, sauna. Za poplatek: ošetření hlavy a těla, masáže.

Ubytování

Superior pokoje (A2A/A3A): fén, trezor, hudební kanál, posezení, telefon, minibar (za poplatek), satelitní TV, klimatizace, pantofle, župan, WC, sprcha, terasa s výhledem na moře. Denně lahev minerální vody zdarma. Deluxe pokoje (A2B/A3B): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2A. Suite (A2C): 1 hodina ošetření nebo 1 hodina masáže, balkon s vířivkou, výhled na moře, jinak jako A2A. Suite (A2D/A3D): ložnice a obývací pokoj, balkon s vířivkou, výhled na moře, jinak jako A2A.

Stravování

Snídaně. A-la-carte snídaně servírovaná na pokoji nebo ve snídaňové místnosti.

Ostatní

Hotel pouze pro dospělé - od 16 let; služby delegáta: při příletech z Vídně /odletech do Vídně je v destinaci na letišti asistence anglicky/německy hovořícího delegáta. Během pobytu pouze kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express; místní kategorie:5.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Santorini nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat