Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Santorini Palace Hotel

Řecko, Santorini, Firostefani

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 28 690 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaně nebo polopenze v hlavní restauraci. Snídaně - formou bufetuPolopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menuPool Snack Bar - zde si hosté hotelu mohou zakoupit různé nápoje a koktejly nebo sendviče na občerstvení.Hlavní bar - zde si hosté hotelu mohou zakoupit a vybrat z nejrůznějších druhů alkoholických a nealkoholických nápojů.

Popis

Hotel má pro své hosty k dispozici: - vstupní halu s recepcí - Wi-fi připojení v hale zdarma - venkovní bazén - dětský bazén - restauraci - bar - bar u bazénu - SPA služby - posilovnu - konferenční místnosti - parkoviště
Nejbližší pláž v letovisku Kamari je vzdálena 9 km, další pláž je dostupná v letovisku Perissa 12 km.
Dětský bazén

Ubytování

Hotel pro své hosty nabízí různé typy pokojů: Jednolůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj pro 2 až 4 osobySuperior dvoulůžkový pokoj pro 2 až 4 osobySuite pro 2 až 4 osobyStandardní pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, toaletním stolkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, mini chladničkou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, balkonem s výhledem na vnitřní nádvoří hotelu.Superior pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, toaletním stolkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, mini chladničkou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, balkonem s výhledem na bazén nebo do východní části ostrova.Suity se skládají z ložní a obytné části a jsou vybaveny toaletním stolkem, koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, mini chladničkou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, balkonem s výhledem na východní části ostrova.

Poloha

Luxusní hotelový komplex postavený v tradiční ostrovní architektuře, se nachází nedaleko centra hlavního města Fira. V centru města lze nalézt nepřeberné množství tradičních taveren, barů a obchodů se suvenýry. Letiště je vzdáleno 8 kilometrů.

Ostatní

Služby v ceně: Wi-fi připojení v hale zdarma. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat