Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Gorgona Villas

Řecko, Santorini, Imerovigli

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Oblačno
21 °C - Oblačno

Poloha

Vesnička Imerovigli, se nachází na severozápadním pobřeží, 2 kilometry od hlavního města Fira. Ve vesničce naleznete kostely, hotely ,taverny, ale zato žádné rušné diskotéky. Nedaleko se nachází ženský klášter Agios Nikolaos, odkud je úchvatný výhled na Calederu zejména při západu slunce.

Popis

Pro hotelové hosty je k dispozici recepce, klimatizace, jacuzzi se sprchou pod širým nebem, Café bar se studeným, teplým a domácím občerstvením je otevřený skoro celý den. Možnost parkování v blízkosti hotelu, Spa centrum v sesterském hotelu Krokos,mini pool - jacuzzi
Imerovigli nenabízí klasické turistické pláže, ale v nedalekém okolí jich je spousta s rozlišným povrchem.

Stravování

Snídaně jsou servírovány v bohatém americkém stylu typu ala carte.

Ubytování

Klimatizace, TV, lednička, fén, trezor, pokoje s LCD TV a DVD přehrávačem. Studio Superior double Cave suite Honeymoon suite Studia jsou zařízeny v tradičním stylu a nabízí dvoulůžkové postele, klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním vybavením a mini ledničkou, telefon s přímou volbou, toaletními potřebami a balkon nebo terasa. Superior double jsou moderně vybaveny s manželskou postelí. Klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, vybaveným kuchyňským koutem se základním vybavením nebo na přípravu čaje / kávy, mini ledničkou, toaletními potřebami a balkon nebo terasou. Cave suite tradiční ubytování, které nabízí dvoulůžkové postele s odděleným prostorem,možnost ubytování až čtyř osob,klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním vybavením a mini ledničkou, toaletní potřeby a balkon nebo terasa. Honeymoon suite moderně zařízené pokoje ideální na líbánky.Prostorové koupelny, manželská postel a oddělený obývací prostor.Klimatizace, TV se SAT TV, CD / DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout se základním vybavením a mini ledničkou ,toaletními potřebami a balkon nebo terasa.

Ostatní

Služby za poplatek: lázně a wellness Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Santorini nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat