Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Ilioperato Hotel and Traditional Apartments

Řecko, Santorini, Imerovigli

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Popis

Luxusní hotel s apartmány je vybaven 24 hodinovou recepcí, internetovým připojením (za poplatek), trezorem za (poplatek), prádelnou a velkou terasou s bazénem a krásným výhledem na moře a západ slunce. Hotel také nabízí ubytování pro novomanželé.
Nejbližší pláž se nachází cca 4 km od ubytování. Doporučujeme půjčit si auto a projet ostrov a jeho pláže po vlastní ose.

Ubytování

Ubytování je možné v několika typech pokojích: Standart Double (pro 2-3 osoby) Studio je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem/ vanou a plně vybavenou kuchyňkou. Výhled z pokoje je na západ slunce, na moře s plujícími luxusními jachtami a nebo na přírodu ostrova. Superior Double (pro 2 osoby) Prostorné studio je vybaveno koupelnou, plně vybavenou kuchyňkou a balkónem. Výhled z pokoje je na moře, západ slunce a nebo na krajinu na ostrově. Cave Apartment (pro 2-4 osoby) Apartmány jsou určeny pro 2-4 osoby a jsou vybaveny koupelnou, kuchyňkou (ledničkou a základním vybavením) av verandou s krásným výhledem Deluxe Double (2-3 osoby) Deluxe Apartment (2-5 osob) Všechny pokoje jsou vybaveny: chladničkou, kuchyňským koutem, klimatizací, trezorem , satelitní TV, telefonem, Wi-Fi připojením a balkonem.

Stravování

Stravování probíhá formou snídaně (od 09:00 - 11:00). Na večeře je doporučeno si zajít o místních taveren (není v ceně zájezdu).

Poloha

Ilioperato Hotel And Traditional Apartments se nachází v letovisku Imerovigli, 2 km od hlavního města Fira. Romantické městečko Imerovigli se rozkládá na útesech do výše 300 metrů. Z hotelu s apartmány je nádherný výhled na moře a dech beroucí západ slunce. V okolí ubytování se nachází možnosti zajít na večeři, nákupní možností i kulturní vyžití. Hotel je vhodný pro páry, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou v malebném městečku. Letovisko je také vhodné pro strávení romantické dovolené pro novomanželé, či svatební cestu.

Ostatní

Služby za poplatek: Pokojová služba. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Santorini nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat