Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Regina Mare Hotel

Řecko, Santorini, Imerovigli

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Popis

Luxusní hotel je vybaven recepcí (08:00 - 23:00), venkovním bazénem, výhledem na Calderu, snack bar, restaurace (kde se podává bohatá snídaně formou bufetu), Wi-Fi (poplatek), možnost půjčovna aut, pronájem parkovacích míst v blízkosti hotelu, Spa centrum v sesterském hotelu Avaton Resort & Spa (v docházkové vzdálenosti), pokojová služba, denní úklid, možnost zařízení služby pro novomanželé.
Nejbližší pláž se nachází cca 4 km od hotelu.

Poloha

Luxusní a romantický komplex vestavěný do skal s nezapomenutelným výhledem na Egejské moře se sopečnými ostrůvky a ostrov Thirassia. Hotel je vhodný propáry, kteří chtějí romantickou dovolenou v luxusním komplexu s úžasným výhledem na západ slunce. V docházkové vzdálenosti od hotelu naleznete bary, restaurace a místní taverny.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojích: Double Room (dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby) Superior Double Room (dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby superior) Junior Suite (suite pro 2 -3 osoby) Všechny pokoje standardní jsou vybaveny: manželskou postelí, klimatizací (za poplatek), SAT/ TV, CD nebo DVD (není v double rooms), telefonem, trezorem, potřeby na přípravu kávy a čaje, mini barem (poplatek), vysoušečem vlasů, koupelnou se sprchou Double Room - plně vybavený útulný pokoj s klimatizací v přízemí s terasou kousek od hlavního bazénu. Superior Double Room - pokoje superior jsou prostorné jsou více prostorné, vzdušné a s balkonem a nebo terasou s krásným panoramatickým výhledem na moře se západem slunce. Junior Suite - nedávno zrekonstruované pokoje jsou prostorné a s venkovním posezení na terase a nebo balkonu s úžasným výhledem na ostrov Thirassia a na západ slunce nad Egejským mořem.

Stravování

Stravování: Snídaně formou bohatého bufetu. Na večeře je doporučeno zajít do okolních místních restaurací a taveren (není započteno v ceně).

Ostatní

Služby za poplatek: Půjčovna aut, pronájem parkovacích míst v blízkosti hotelu, klimatizace, Wi-Fi. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Santorini nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat