Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Regina Mare Hotel

Řecko, Santorini, Imerovigli

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost bouřky
14 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 31 790 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Stravování: Snídaně formou bohatého bufetu. Na večeře je doporučeno zajít do okolních místních restaurací a taveren (není započteno v ceně).

Ostatní

Služby v ceně: Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojích:Double Room - dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby. Plně vybavený útulný pokoj s klimatizací v přízemí s terasou kousek od hlavního bazénu. Pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, příslušentsvím pro přípravu kávy/ čaje, fénem, mini lednička, toaletní potřeby. Superior Double Room - dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby. Pokoje superior jsou prostornější s balkonem nebo terasou s krásným panoramatickým výhledem na moře. Pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, příslušentsvím pro přípravu kávy/ čaje, fénem, mini lednička, toaletní potřeby. Junior Suite - suite pro 2 -3 osoby. Pokoje jsou prostorné, vybavené koupelnou se sprchou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, příslušentsvím pro přípravu kávy/ čaje, fénem, mini lednička, toaletní potřeby. Pokoj nabízí venkovní posezení na terase a nebo balkoně s úžasným výhledem na ostrov Thirassia a na západ slunce nad Egejským mořem.Novomanželský pokoj s nitřní nebo venkovní vířivkou. Svatební pokoje se nacházejí v nejvyšším patře a nabízejí soukromou terasu s lehátky a úchvatným panoramatickým výhledem. Pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, příslušentsvím pro přípravu kávy/ čaje, fénem, mini lednička, toaletní potřeby, županem a pantoflema.Deluxe Suite pro 2 osoby. Prostorný pokoj nabízí venkovní vyhřívanou vířivku a vlastní balkon s lehátky. Pokoj je vybaven obývací místností, koupelnou se sprchou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, příslušentsvím pro přípravu kávy/ čaje, fénem, mini lednička, toaletní potřeby.

Popis

Luxusní hotel je vybaven recepcí (08:00 - 23:00), venkovním bazénem s lehátky a ručníky, výhledem na Calderu, snack bar, restaurace (kde se podává bohatá snídaně formou bufetu), Wi-Fi (poplatek), možnost půjčovna aut, pronájem parkovacích míst v blízkosti hotelu, Spa centrum v sesterském hotelu Avaton Resort & Spa (v docházkové vzdálenosti). Spokojová služba, denní úklid, možnost zařízení služby pro novomanželé.
Nejbližší pláž se nachází cca 4 km od hotelu.
Hotel je pro starší 16 let.

Poloha

Regina mare je postaven přímo na okraji útesu v Imerovigli, malebné tradiční vesnici Santorini, jen 2 km od města Fira, hlavního města ostrova. Hotel je vhodný pro páry, kteří chtějí romantickou dovolenou v luxusním komplexu s úžasným výhledem na západ slunce. V docházkové vzdálenosti od hotelu naleznete bary, restaurace a místní taverny.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat