Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Vistamare Suites

Řecko, Santorini, Imerovigli

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost bouřky
14 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 31 890 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojích: Superior Studio pro 2 osobyTraditional Suite pro 2 až 3 osoby2 Bedrooms Suite pro 4 až 5 osobyDeluxe Cave Suite s vířivkou pro 2 osoby2 Bedrooms Deluxe Suite s vířivkou pro 4 až 5 osobSuperior studia jsou zařízeny v tradiční ostrovním stylu s manželskou postelí, chladničkou, klimatizací, kuchyňský kout se základním vybavením, trezorem, vysoušečem vlasů, LCD Tv, balkonem nebo terasou s venkovním nábytkem.Traditional suite jsou zařízeny v tradiční ostrovním stylu a skládají se z ložní a obytné části. Jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, chladničkou, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, LCD Tv, DVD přehrávačem a terasou s venkovním nábytkem.2 Bedrooms Suite jsou zařízeny v tradičním ostrovním stylu a skládají se z dvou ložnic (manželská postel v každé ložnici), dvou koupelen, obývací části a kuchyňským koutem. Pokoje jsou vybavené chladničkou, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, LCD Tv, DVD přehrávačem a terasou s venkovním nábytkem.Deluxe Suity jsou zařízeny v tradičním ostrovním stylu a skládají se z dvou ložnic (manželská postel v každé ložnici), dvou koupelen, obývací části a kuchyňským koutem. Pokoje jsou vybavené chladničkou, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, LCD Tv, DVD přehrávačem, župany, pantoflemi, soukromou terasu s venkovní vyhřívanou vířivkou a lehátky.

Poloha

Hotel Vistamare Suites se nachází v krásném městečku Imerovigli,v jehož okolí se nachází velké množství obchodů, restaurací a barů. Hotel je vzdálen 2 km od hlavního města ostrova Fira. Nejbližší pláž se nachází v letovisku Kamari, která je vzdálena 9 km od hotelu, a od pláže v letovisku Perissa přibližně 12 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 8 km.

Popis

K dispozici pro hosty je: - recepce, která je otevřena od 08:00 - 22:00 - venkovní malý bazén ( osušky jsou zde k dispozici), - vířivka - bar (nápoje, saláty, lehké obědy, místní speciality), - bohatá a la carte snídaně, - Wifi připojení, - faxové služby, - možnost parkování v blízkosti hotelu, - Spa služby v sesterském hotelu Avaton Resort & Spa - služby portýra
Krásná píseční pláž v Kamari je vzdálena přibližně 9 km od hotelu a pláž v Perrisa přibližně 12 km.

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaně.

Ostatní

Služby v ceně: Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat