Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Armonia

Řecko, Santorini, Kamari

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 16 990 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Malý rodinný hotel s celkem 30 pokoji má výhodnou polohu jen 50 m od krásné písčito-oblázkové pláže, nachází se jen 200 m od centra Kamari, v klidné uličce, kde neruší hluk a hudba z barů a restaurací. Večeře si můžete připlatit v kvalitní restauraci Atmosphere na promenádě.

Popis

Vstupní místnost s recepcí a posezením, TV místnost, centrální trezory, místnost k podávání snídaní, bar, zahrada, bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.Pro děti: dětská postýlka zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.
Internet: WiFi je zdarma v areálu recepce.

Ubytování

Hotel působí jako kombinace moderního a tradičního stylu, prostředí je příjemné a přátelské. Pokoje jsou jednoduše, ale vkusně a pohodlně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, malou ledničkou, SAT/TV, balkonem či terasou.

Ostatní

Toto útulné místo se bude líbit všem klientům, kteří vyhledávají malé a rodinné hotely s přátelskou atmosférou, chtějí být blízko pláže i centra, ale přitom stranou největšího ruchu, v ústraní uzavřeného areálu plného zeleně, soustředěného kolem hezkého bazénu.

Stravování

Snídaně, večeře za příplatek.
Snídaně: rozšířené kontinentální formou bufetu.
Večeře: servírované – výběr z menu v nedaleké taverně, za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat