Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Blue Sea

Řecko, Santorini, Kamari

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 15 390 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Standardní pokoje a studia s bazénem v rámci komplexu hotelových pokojů a studií (odděleno nefrekventovanou asfaltovou cestou – slepá ulice) zařízených v tradičním kykladském stylu, jsou situována v klidné části letoviska Kamari, cca 100 m a2 min. chůze od pláže a zároveň pobřežní promenády. Večeře si můžete připlatit v kvalitní restauraci Atmosphere na promenádě.

Ubytování

Standardní pokoje a prostorná studia pro 2-3 osoby jsou zařízena koupelnou s WC, ledničkou, SAT/TV, telefonem, rádiem, trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Studia mají navíc standardně vybavený kychyňský kout. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Stravování

Snídaně, večeře za příplatek.
Snídaně: rozšířené kontinentální formou bufetu.
Večeře: servírované – výběr z menu v blízké taverně, za příplatek.

Ostatní

Rodinný, velmi oblíbený, barevnými bougainvilliemi zaplavený hotel a studia s dobrou polohou v blízkosti pláže i centra střediska, s milou atmosférou. V rámci komplexu Blue Sea nabízíme ubytování pouze v nové budově s vybavenými studii, kde jsou v ceně také snídaně. .

Popis

Recepce, místnost pro podávání snídaní, TV místnost, bar, snack/bar u bazénu, zahrada, 2 bazény (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), parkoviště.Internet: WiFi je zdarma v části recepce a v TV místnosti.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat