Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kamari Beach

Řecko, Santorini, Kamari

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 19 990 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar u bazénu a snack bar, místnost s TV, biliár, posilovna, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Hotel za malý poplatek půjčuje osušky k bazénu.
Internet: WiFi je zdarma v celém areálu hotelu.

Ubytování

Všech 109 pokojů, apartmánů a duplexů je vybaveno koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, SAT/TV, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Pokoj může mít 1 přistýlku (standardní lůžko) pro dítě či dosp. os. apartmány mají 2 oddělené ložnice, pro větší rodinu může být i duplex. Apartmán, duplex a standardní pokoj s výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.  .

Poloha

Hotel je přímo na promenádě, od pláže jej dělí jen pěší zóna s restauracemi, butiky a obchůdky. Nachází se v centrální části promenády, blíže k hoře se starou Thirou na vrcholu.

Stravování

Snídaně bufetové (v americkém stylu).

Ostatní

Velmi žádaný hotel v centru Kamari a přímo u promenády vám představujeme jako žhavou novinku. Věříme, že se zde bude líbit klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat