Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kamari Beach Hotel

Řecko, Santorini, Kamari

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 19 512 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů:Jednolůžkový pokoj - pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné. Dvoulůžkový pokoj s výhledem na nádvoří pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné. Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné. Trojlůžkový pokoj s výhledem na nádvoří pro 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné. Trojlůžkový pokoj s výhledem na moře pro 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné. Maisonette - Maisonnete je prostorný pokoj ve dvou úrovních, spojený schodištěm. Může usnadnit až čtyři osoby, je vhodný pro rodiny. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, telefonem, lednící,koupelnou s vanou, fénem a balkonem. Místnosti jsou zvukotěsné. Dvoupokojové ubytování až pro 4 osoby - Dvoupokojový apartmán sestává ze dvou plně vybavených ložnic a jedné koupelny ve stejné úrovni. Hlavní ložnice má dvě samostatné postele a druhá místnost má dvě rozkládací pohovky.

Poloha

Hotel se nachází přímo na pláži s vulkanickým černým pískem v letovisku Kamari. Byl postaven již v roce 1972 a v roce 2007 prošel rekonstrukcí. V docházkové vzdálenosti se nacházejí obchůdky, bary, taverny a restaurace. Letiště je vzdáleno cca 7 km od hotelu. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Popis

Hotel je vybaven: - 24-hod recepcí - restaurací s řeckou a středomořskou kuchyní - bazénem - barem u bazénu - televizní místnost - billiardem - Wi-Fi (v lobby zdarma) - fitness - dětským hřištěm
Hotel se nachází přímo na pláži s vulkanickým černým pískem. Na pláži můžete využít nabídky vodních sportů (za poplatek). Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).
Dětská postýlka (na vyžádání - zdarma), dětské hřiště

Stravování

Polopenze.

Ostatní

Služby v ceně: Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu získáte po příjezdu do hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat