Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Mary

Řecko, Santorini, Kamari

Ubytování Pension
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Poloha

Letovisko Kamari je nejvyhledávanější a nejoblíbenější letovisko v jihovýchodní části ostrova. Podél celého Kamari se táhne zhruba dva kilometry dlouhá pláž s lávovým černým pískem a oblázky, která je lemována tamarišky a promenádou s řadou restaurací, taveren a obchůdků se suvenýry. Večery můžete trávit v některém z barů či diskoték. Tradiční kostel, dětské hřiště, vodní sporty na pláži, řada úzkých uliček s romantickými zákoutími, to vše vytváří ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené. Zájemce o historii potěší návštěva hlavního města Fira, které je z Kamari vzdáleno pouhých 11 km a kam se pohodlně dopravíte místním autobusem.

Vzdálenost z letiště: Santorini (letiště) - Kamari 5 km.

Ubytování

Penzion MARY s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží 200 m od pláže, 100 m od centra letoviska Kamari. Studia pro 2-3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, wi-fi připojením a trezorem zdarma, TV, klimatizací v ceně zájezdu a balkónem. Ideální poloha penzionu zaručuje ubytování vhodné pro všechny věkové kategorie. Supermarket i pekárna se nacházejí v těsné blízkosti penzionu. Jednolůžkové studio + 500 Kč/noc. Možnost dokoupení stravování: večeře 450 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu. Vzdálenost z letiště: Santorini (letiště) - Kamari 5 km.

Popis

Doporučujeme využít výletu lodí do nedalekého letoviska Perissa, kde najdete nejdelší pláž na Santorini. Penzion MARY s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží 200 m od pláže.Supermarket i pekárna se nacházejí v těsné blízkosti penzionu.

Stravování

Možnost dokoupení stravování: večeře 450 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Santorini nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat