Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Nissia Apartments

Řecko, Santorini, Kamari

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 19 290 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nissia Apartments je komplex v kyklandském stylu, který se nachází na černé písčito-oblázkové pláži Kamari. Je vzdálen 7 km od města Fira, 3 km od letiště a 12 km od přístavu.Nabízí cca 20 studií a apartmánů.

Popis

K dispozici pro hotelové hosty je - recepce, - bazén s barem, - lehátka a slunečníky u bazénu - hlídání dětí na vyžádání, - ručníky, - denní úklid, - čistírna, - žehlení prádla - masáže, - venkovní sladkovodní bazén, - klimatizace - Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách
Apartmány jsou přímo na pláži s tmavým hrubým pískem a oblázky. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. Pro více aktivní dovolenou pláž nabízí i vodní sporty.
Hlídání dětí na vyžádání, dětská postýlka

Stravování

Hotel nabízí stravování formou snídaně.

Ostatní

Služby v ceně: Slunečníky a lehátka u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v těchto pokojů:Studio pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, rádiem, Wi-Fi (zdarma na pokoji), trezor, fén, lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy, koupelna s příslušenstvím, TV a balkonem nebo terasou.Apartment pro 2 až 4 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, rádiem, Wi-Fi (zdarma na pokoji), trezor, fén, lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy, koupelna s příslušenstvím, TV a balkonem nebo terasou. Postele: 2 jednolůžkové postele nebo 1 velkou manželskou postelí.Maisonette pro 2 až 4 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, rádiem, Wi-Fi (zdarma na pokoji), trezor, fén, lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy, koupelna s příslušenstvím, TV a balkonem nebo terasou. Maisonette pro 5 až 6 osob, nabízí dvě ložnice. Pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, rádiem, Wi-Fi (zdarma na pokoji), trezor, fén, lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy, koupelna s příslušenstvím, TV a balkonem nebo terasou. Junior Suite pro 2 až 3 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, rádiem, Wi-Fi (zdarma na pokoji), trezor, fén, lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy, koupelna s příslušenstvím, TV a balkonem nebo terasou. Suite pro 2 až 4 osoby. Pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, rádiem, Wi-Fi (zdarma na pokoji), trezor, fén, lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy, koupelna s příslušenstvím, TV a balkonem nebo terasou. Suite pro 5 až 6 osob, nabízí dvě ložnice. Pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, rádiem, Wi-Fi (zdarma na pokoji), trezor, fén, lednicí, příslušenstvím na přípravu kávy, koupelna s příslušenstvím, TV a balkonem nebo terasou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat