Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Santorini Kastelli

Řecko, Santorini, Kamari

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Oblačno
17 °C - Oblačno

Poloha

Pětihvězdičkový Santorini Kastelli Resort se nachází na odlehlém místě pouhé 2 minuty chůze od pláže letoviska Kamari, je obklopený voňavými zahradami a svěžími trávníky. Hotel stojí 4 km od mezinárodního letiště Santorini, 10 km od přístavu Athinios a stejně daleko od hlavního města Fira. Na nedalekém kopci nad hotelem můžete navštívit pozůstatky antického města Thira.

Popis

Hotel Santorini Kastelli nabízí 2 bazény, lázně i restauraci s barem u bazénu. Hosté se mohou těšit také na lázeňskou část hotelu a relaxovat v parní sauně, nebo si dopřát vzrušující horkou lázeň. K dispozici je také tenisový kurt a posilovna.

Ubytování

Hotel poskytuje elegantní a vesele zařízené pokoje s terasou nebo balkonem a výhledem na zahrady plné zeleně nebo na hlavní bazén. Všechny pokoje a apartmá jsou luxusně vybavená satelitní TV s plochou obrazovkou i dobře zásobeným minibarem.

Stravování

Každý den je až do pravého poledne podávána bohatá a pestrá snídaně formou bufetu. Do restaurace u bazénu mohou hosté zajít na oběd, koktejl i večeři.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Santorini nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat