Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Katikies

Řecko, Santorini, Perissa

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 55 090 Kč

Dostupných: 141 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Písečně-oblázková pláž 1,5 km hlavní město Thira 15 km přístav Athinios 17 km mezinárodní letiště 18 km.
Hotel Katikies se rozprostírá ve výšce 100 metrů nad modrými vodami zálivu Caldera na úpatí střediska Oia na západním pobřeží ostrova Santorini. Každý večer Vás uchvátí neopakovatelné scenerie západů slunce. Pláž je vzdálená 1.5 km, dostanete se k ní po schodech vedoucích od hotelu. Další krásná pláž Baxedes je vzdálená 3 km. Hlavní město ostrova Santorini, parla této oblasti-Thira, je vzdáleno cca 15 km a jeho návštěva nikdy nezklame. Nabízí řadu historických pamětihodností a rovněž možnost návštěvy archeologického muzea. Letiště a přístav Athinios jsou cca 18 km daleko.

Popis

Jeden z nejžádanějších hotelů na Santorini, zároveň držitel několika ocenění za kvalitu poskytovaných služeb. Jde o luxusní komplex, který díky své poloze ve svahu skýtá skutečně dechberoucí výhled. Interiér hotelu je velice elegantní a na každém kroku na hosty působí dojmem luxusu a vyjímečnosti. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky a v suitách. Hotelovým hostům je k dispozici stylová recepce s lobby, o stravování se starají 3 á la carte restaurace (vitřní i venkovní s terasou s výhledy na moře, nabízí vybrané speciality řecké i mezinárodní kuchyně), dále velice komfortní a elegantní Spa (masážní salón, beauty a relax terapie aj.), nechybí fitness centrum. Venkovní areál nabízí 3 infinity bazény se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek), venkovní pool bar s možností příjemného posezení u nápoje. WiFi připojení je ve všech společných prostorách i na pokojích zdarma, rovněž tak parkoviště u objektu.

Stravování

Snídaně (formou bufetu).

Ubytování

Pokoje a suity jsou zařízené velmi elegantně, patrný je velký důraz kladený na každý designový detail a kvalitu materiálu. Jsou prostorné, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, župan, SAT-TV, CD přehrávač, WiFi, telefon, klimatizaci, coffee/tea set, minibar (za poplatek na místě), malou vinotéku (za poplatek namístě), menší ledničku. Každý pokoj má vlastní terasu s výhledem na moře. Dvoulůžkové pokoje (25-30 m2) nabízí možnost 1 přistýlky. Suity typu Junior a Superior (30-40 m2) mají kapacitu 3 osoby (dvoulůžko a rozkládací sofa), některé nabízí možnost vlastní vířivky na terase.
Pokoje pro 2 osoby mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, župan, SAT-TV, CD přehrávač, WiFi, telefon, klimatizaci, coffee/tea set, minibar (za poplatek na místě), malou vinotékou (za poplatek namístě), menší ledničkou. Každý pokoj má vlastní terasu s výhledem na moře.
Pokoj Deluxe pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, župan, SAT-TV, CD přehrávač, WiFi, telefon, klimatizaci, coffee/tea set, minibar (za poplatek na místě), malou vinotékou (za poplatek namístě), menší ledničkou. Každý pokoj má vlastní terasu s výhledem na moře.

Ostatní

Hotel s úchvatným výhledem na moře luxusní hotel s vysokou kvalitou služeb 2 bazény, wellness, 3 restaurace jeden z nejžádanějších hotelů v oblasti.
Posezení po západu slunce.
Luxusně zařízený hotel s pohádkovým výhledem a vysokou kvalitou služeb. Ideální pro romantické páry, splní očekávání i náročných klientů. Pocit jedinečnosti a osobitosti Vám bude vlastní v každém ohledu. Vřele doporučujeme.
Https://www.katikies.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat