Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Odysseas Art Hotel

Řecko, Santorini, Perissa

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Jasno
17 °C - Jasno

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s terasou (22 m2) - klimatizace (stálá teplota) možnost zapnutí / vypnutí - LED TV - malá lednička - fén - koupelna se sprchovým koutem - manželská postel nebo oddělené postele (zděné) - trezor (za poplatek) - terasa s venkovním nábytkem - Wi-Fi (zdarma) Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). Dvoulůžkový pokoj s balkónem (22 m2) - klimatizace (stálá teplota) možnost zapnutí / vypnutí - LED TV - malá lednička - fén - koupelna se sprchovým koutem - manželská postel nebo oddělené postele (zděné) - trezor (za poplatek) - balkón s venkovním nábytkem - Wi-Fi (zdarma) V pokoji není možnost dětské postýlky nebo přistýlky. Mezonety pro 2 nebo 3 osoby (32 m2) - klimatizace (stálá teplota) možnost zapnutí / vypnutí - LED TV - malá lednička - fén - koupelna se sprchovým koutem - manželská postel nebo oddělené postele (zděné) - obývací pokoj kde se nachází přistýlka - trezor (za poplatek) - balkón s venkovním nábytkem - Wi-Fi (zdarma) Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Poloha

Tento malý a příjemný hotel, který prošel rekonstrukcí, se nachází pouhých 100 m od černé písečné pláže, a to v letovisku Perivolos. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 10 km. Příjemnou procházkou (cca 800 m) se dostanete do vedlejšího letoviska Perrisa, kde naleznete množství obchůdků, restaurací a taveren.

Popis

Hotel je vybaven: - recepce a místnost na zavazadla - venkovní bazén s Jacuzzi - bar u bazénu (zde se nachází televize) - prostor pro snídaně u bazénu - stolní tenis - knihovna - Wi-Fi (zdarma) - čistírna (za poplatek)
Pláž s černým vulkanickým pískem je od hotelu vzdálena 100 m. Pláž má každoročně ocenění Modré vlajky za čistotu vody. Možnost vodních sportů na pláži. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ostatní

Služby za poplatek: Trezor, čistírna, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Santorini nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat