Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Ippokampos

Řecko, Skopelos, Panormos

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Ippokampos
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 15 407 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

10 studií a mezonetů vkusná a pohodlná 2 a 3-lůžková studia v přízemí • TV • kuchyňka se základním vybavením a ledničkou • klimatizace (za poplatek) • koupelna (sprcha, WC) • WiFi (zdarma) • terasa se zahradním nábytkem.

Popis

Cca 40 m od organizované bílé oblázkové pláže Panormos, lehátka a slunečníky za poplatek nebo konzumaci v baru.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Http://skopelosweb.gr/en/studios/ippokampos TRANSFER na ostrov SKOPELOS U zájezdů na Skopelos je přílet na letiště na sousedním ostrově Skiathos. Transfer z letiště do přístavu ve Skiathosu trvá cca 5 minut, plavba trajektem na Skopelos cca 1 hodinu a délka následného transferu je autobusem cca 20-40 minut podle vzdálenosti pobytového místa. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v malebném přístavu na Skiathosu můžete posedět v některé z blízkých a útulných taveren, vždyť vaše řecká dovolená ve stylu Mamma Mia začíná hned vystoupením z letadla!.

Poloha

V letovisku Panormos, jen cca 40 m od oblíbené pláže, v objetí zeleně se nachází dům Ippokampos – v překladu mořský koník. Tento malý rodinný areál tvoří dvě budovy s moderními studii garantujícími pohodlné ubytování a pro vyšší komfort hostů zde najdete i krytou terasu s grilem a pohodlným zahradním nábytkem. Panormos je jedním z nejoblíbenějších letovisek ostrova. Jeho bílá oblázková pláž leží v zálivu a závětří, moře se třpytí v různých odstínech modré a tyrkysové. Ve vesničce je několik obchodů a taveren, supermarket a autobusová zastávka, ze které se můžete vydat i do 18 km vzdáleného hlavního města. Nejoblíbenější studia v sezóně 2017. Aeolus kategorie: ***+ Oficiální kategorie: ***.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat