Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Nireus

Řecko, Symi, Ano Symi

Hotel Nireus (hlavní fotografie)

15% sleva až

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 17 836 Kč

Dostupných: 54 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, bar, terasa s posezením, trezor na recepci.Pro děti: dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).Internet: WiFi.

Ubytování

Příjemně zařízené standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením, TV, klimatizací, miniledničkou; pokoje s balkonem - za příplatek.

Stravování

Bufetové snídaně.

Ostatní

Vyhledávaný hotel přímo na pobřežní promenádě jen pár kroků od přístavu, s úchvatným výhledem na moře, nedaleko písčité pláže.
Poznámka: Lety na Rhodos. Po příletu transfer do přístavu Mandraki (cca 30 min.), odkud vyjíždí loď na ostrov Symi (plavba cca 1 hod.), po doplutí pěšky z přístavu na ubytování (20-300 m dle výběru ubytování). V případě nenávaznosti trajektu se může stát, že budete čekat v přístavu na lodní spojení, v případě delší prodlevy bude umožněno odložení zavazadel, abyste mohli pohodlně strávit volný čas ve městě. V případě, že letový řád na Rhodos a aktuální lodní řád neumožní návazné spojení na Symi v ten samý den, příp. by došlo ke zpoždění letu nebo by povětrnostní podmínky nedovolily využít lodní dopravu, bude zajištěn první nebo poslední (popř. oba) nocleh na ostrově Rhodos v městském hotelu.

Poloha

Přímo u moře (vstup do moře z mola po schůdkách), u pobřežní promenády, v okolí taverny, kavárny a obchůdky, od přístavu cca 20 m, od písčité pláže se slunečníky a lehátky (za poplatek) cca 550 m.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat