Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Nireus

Řecko, Symi, Ano Symi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
17 °C - Bouřka
17 °C - Bouřka

Poloha

Přímo u moře (vstup do moře z mola po schůdkách), u pobřežní promenády, v okolí taverny, kavárny a obchůdky, od přístavu cca 20 m, od písčité pláže se slunečníky a lehátky (za poplatek) cca 550 m.

Popis

Recepce, restaurace, bar, terasa s posezením, trezor na recepci.
Pro děti: dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).
Internet: WiFi.

Ubytování

Příjemně zařízené standardní pokoje s koupelnou a soc. zařízením, TV, klimatizací, miniledničkou; pokoje s balkonem - za příplatek.

Stravování

Bufetové snídaně.

Ostatní

Vyhledávaný hotel přímo na pobřežní promenádě jen pár kroků od přístavu, s úchvatným výhledem na moře, nedaleko písčité pláže.
Poznámka: Využívá se letů na Rhodos. V případě optimální návaznosti - po příletu transfer do přístavu Mandraki (cca 30 min.), odkud vyjíždí loď na ostrov Symi (plavba cca 1 hod. - dle spojení a typu lodi), po doplutí pěšky z přístavu na ubytování (20-300 m dle výběru ubytování). Je nutné počítat s možností, že lodní řád nebude navazovat na letový řád a může vzniknout čekání v přístavu na lodní spojení, v případě delší prodlevy bude umožněno odložení zavazadel a možnost strávení volného času ve městě. V případě, že letový řád na Rhodos a aktuální lodní řád neumožní návazné spojení na Symi v ten samý den, příp. by došlo ke zpoždění letu nebo by povětrnostní podmínky nedovolily využít lodní dopravu, bude zajištěn první nebo poslední (popř. oba) nocleh na ostrově Rhodos v městském hotelu. Delegát je přítomen na ostrově Rhodos, po příletu klienti obdrží potřebné informace, během pobytu na ostrově Symi je delegát k dispozici na telefonu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Symi nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat