Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Christos

Řecko, Thassos, Limenaria

Ubytování Hotel
Počasí
5 °C - Zataženo
5 °C - Zataženo

Sport a zábava

 V zahradě patřící k hotelu se nachází bazén, dětský bazén, restaurace a bar. K hotelu patří také plážový bar.
Dětský bazén.WiFi je zdarma v restauraci a baru.

Popis

Hotel s celkem 20 pokoji se skládá z několika budov oddělených od pláže pouze místní komunikací.

Ubytování

Příjemně zařízené klimatizované pokoje v budově blíže k moři (centrálně řízená klimatizace s individuálním ovládáním) mají menší koupelny se sprchou a WC, jsou vybaveny ledničkou, vysoušečem vlasů, SAT/TV, balkonem. Některé pokoje mají výhled na bazén a postranní výhled na moře, některé výhled na moře. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.
 

Stravování

Polopenze - rozšířená servírovaná kontinentální snídaně (pečivo, máslo, sýr, salám, vejce, marmeláda, káva, mléko nebo čaj), večeře-servírované menu, 3 chody.

Poloha

Pečlivě vedený menší hotel s rodinnou atmosférou leží ve vzdálenosti cca 1 km od centra známého a oblíbeného letoviska Limenaria, příjemná plážová promenáda vede od hotelu až do centra Limenarie. Nejbližší nákupní možnosti jsou v blízkém okolí hotelu. Dlouhá pláž Limenarie je písčito-oblázková, v moři s oblázky a kameny (do vzdálenosti 3 m od vstupu do vody, poté je dno písčité). Hotel vybavil kamenitou část přístupu do vody pytli s pískem pro snadný vstup do moře. Od hotelu je pláž oddělena pouze nepříliš frekventovanou místní komunikací. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma (při zakoupení nápojů v plážovém baru). Vzdálenost od přístavu v Limenas je okolo 45 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Thassos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat