Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Christos Beach Studia

Řecko, Thassos, Limenaria

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Poloha

Velmi příjemná studia, situovaná v těsné blízkosti moře ve dvoupatrové budově, se nachází na okraji letoviska Limenaria. Přístav je ve vzdálenosti cca 700 m (pod palácem zde zvaným "Palatáki", postavený německou firmou zabývající se těžbou minerálů), odtud odplouvají výletní lodičky. U přístavu je též pošta. Odtud, ve vzdálenosti cca 500 m, je turistické centrum letoviska, zde je pošta, banka, bankomat, obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, kavárny, taverny, lékař (24 hodin), lékárna, pekárna. Cesta do přístavu a centra vede kolem pláže. V těsném sousedství studií je supermarket a prodejna s plážovým vybavením. Doporučujeme procházky podél moře do přístavu nebo na opačnou stranu až do sousedního letoviska Trypiti (cca 3 km). Z Limenarie vede chodník do střediska Pefkari, kde je možné provozovat vodní sporty (velmi pestrá nabídka od cca 5€-55€/pronájem, od kánoe po motorový člun; plážový servis je zde za poplatek cca 5€/set/den. Rušné středisko Potos je cca 4 km. Autobusová zastávka je cca 200 m. Městkou linkou je možné dojet do hlavního města (v sezóně 2016 bylo spojení od pondělí do pátku - 06:20, 09:30, 11:00, 12:50, 14:30, 16:50), cena jízdenky vyšla na cca 5€/cesta, druhým směrem je možné cestovat do Potosu nebo Theologosu (cca 1,80€) nebo do Aliki za cca 3€/cesta.

Popis

Písčito-oblázková pláž (tvořená hrubším pískem a směsí pěkných oblázků různých velikostí) je hned u studií, cca 15 m, přes komunikaci, která je jen zřídkakdy používána auty. Vstup do moře je pozvolný. U pláže jsou sprchy.Recepce u baru (07:30-03:00), bar a kavárna u bazénu, příjemná venkovní restaurace sousedící s pobřežní promenádou, kde se podávají snídaně a večeře, bar Navagio na pláži. Malá zahrádka. Wifi v areálu zdarma.

Sport a zábava

Bazén, bazének pro děti, lehátka u bazénu zdarma (některé pod stromy poskytujícími přirozený stín), slunečníky a lehátka na pláži zdarma podmíněno konzumací (nápoje, občerstvení). V případě opuštění pláže (například přes oběd) může být po návratu vyžadována další konzumace.

Ubytování

Celková kapacita studií je 12 jednotek (studia pro 1 nebo 2 osoby s možností jedné až dvou přistýlek, obvykle pevná lůžka). Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, kuchyňským koutem se základním vybavením, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, trezorem, balkónem nebo terasou s bočním výhledem směrem na moře, bazén nebo zahrádku. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Servírované rozšířené kontinentální snídaně. Servírované večeře se skládají ze 4 chodů (předkrm, salát, hlavní chod a dezert).

Ostatní

Ideální poloha hned u moře a pláže Klidné relaxační prostředí Přátelský personál.WWW: http://www.studioschristos.gr/en.html.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Thassos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat