Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Trypiti Hotel

Řecko, Thassos, Limenaria

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Popis

Písčitá, místy oblázky, je cca 250 m přes hlavní silnici, pláž v zátoce je lemována po stranách skálou, je zde též taverna. Vstup do moře je pozvolný. V moře jsou místy při vstupu kamenná plata, ale jsou zde i místa, kde je vstup zcela bezproblémový. Možnost šnorchlování. Na pláž se dá dojít též podchodem pod silnicí a kousek hájem.Vstupní hala s recepcí, snackbar, nekuřácká restaurace v 1. patře, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce a u bazénu. Upozorňujeme, že v žádné z budov není výtah.

Sport a zábava

Příjemný bazén s oddělenou částí pro děti je oblopen vzrostlými borovicemi, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den).

Ubytování

Kapacita: v tomto hotelu se nachází celkem 102 pokojů (standardní 1- a 2lůžkové s možností jedné přistýlky - pouze pro dítě. Superior pokoje, kde je palanda pro děti, dále větší rodinné pokoje s balkónem s možností až 2 přistýlek pro 4 osoby; tyto pokoje jsou za příplatek dle obsazení na pokoji). Všechny pokoje jsou jednoduše vybavenou koupelnou sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV (pouze místní programy), balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, areál nebo bočním či lepším výhledem směrem k moři. Pokoje pro 1 osobu jsou standardní pokoje s neobsazeným lůžkem. Trezor na recepci zdarma. Některé pokoje mohou být propojené. Dětské postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře bufet.

Ostatní

Blízko letoviska Limenaria krásná pláž klidné prostředí bez hlučných barů a diskoték.

Poloha

Na našem trhu již velmi známý terasovitý hotelový areál zasazený do mírně příkřejšího svahu, tvoří ho celkem 11 dvoupodlažních budov typu bungalov. Hotel se nachází nad hlavní silnicí, v klidném prostředí, obklopený borovicemi. Hlavní město je cca 36 km, letovisko Limenaria s nákupními možnostmi cca 3 km (taxík vyjde na cca 6-7€/cesta), autobusová zastávka je jen cca 50 m vpravo od hotelu (jízdenka do Limenarie vyjde na cca 2€/cesta). Nejbližší obchod je cca 1,5 km. Vůně borovic Vás zde provází na každém kroku - na balkónu, kolem bazénu, cestou na pláž. Doporučujeme si během dovolené pronajmout auto a objet si ostrov i jeho vnitrozemí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Thassos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat