Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Atrium

Řecko, Thassos, Potos

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 24 290 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, minibar, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, telefon, fén, koupelna a balkon. Rodinné pokoje pro 4 osoby (mezoneet se 2 koupelnami nebo dva propojené dvoulůžkové pokoje).

Poloha

Elegantní hotel je situován v zahradě přímo u široké písečné pláže, 600 m od městečka Potos (Řecko, Thassos). Hotel disponuje bazénem, vstupní halou s recepcí, TV koutem, restaurací a možností Wi-Fi a internet za poplatek. Pool bar a dětský koutek jsou umístěny v zahradě vedle bazénu s lehátky a slunečníky zdarma. Zájemce o aktivní dovolenou potěší fitness, sauna, stolní tenis, plážový volejbal případně široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek. Do centra městečka lze dojít po silnici nebo po pláži. Naleznete zde pobřežní promenádu a malé uličky plné obchodů, restaurací a barů. Vynikající poloha hotelu uprostřed přírody spolu s komfortním ubytováním splňuje všechny nároky na kvalitní dovolenou.

Stravování

Polopenze: Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.
Poznámka: Dress code – do restaurace platí zákaz vstupu v plážovém oblečení. U večeře je vyžadováno společenské oblečení.

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Travel Service - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy-úterý/pátek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat