Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Artemis

Řecko, Thassos, Skala Prinos

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Déšť
12 °C - Déšť

Ostatní

Příjemný a klidný hotel s kvalitními službami poblíž centra menšího letoviska Skala Prinos. Vhodný pro všechny věkové kategorie. ,
Poznámka: přílet do Kavaly, transfer do přístavu, trajekt z pevniny na ostrov.

Poloha

Menší hotel leží v hezké zahradě, cca 80 m od písečné pláže a zároveň nedaleko od centra nevelkého letoviska Skala Prinos. Hlavní město ostrova a přístav Limenas je vzdáleno cca 15 kilometrů. Pláž je písečná, s oblázky a kameny při vstupu do moře, po několika metrech je písečné dno. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Popis

V hotelu je prostorná vstupní hala s recepcí a velkým plazmovým televizorem (internetové připojení WiFi je v recepční hale hotelu zdarma), lobby bar, internetový kout (za poplatek), trezor je v recepci k pronájmu za poplatek. V hotelu je dále hlavní restaurace, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, stolní tenis.Internet: WiFi zdarma v recepci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny jednoduše a účelně, mají balkon, klimatizaci (za poplatek 5 EUR/den), menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, trezor za poplatek (k dispozici v pokoji či na recepci), lednici.

Stravování

Polopenze.
Snídaně: jednodušší bufet.
Večeře: servírované menu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Thassos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat