Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Montreal

Řecko, Zakynthos, Alikanas

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 16 990 Kč

Dostupných: 60 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Menší 2lůžkové pokoje (v některých z nich možnost jedné přistýlky, v některých 2 přistýlky formou palandy) mají koupelnu se sprchou/WC (mýdlo, šampon není k dispozici), klimatizaci, TV (pouze s řeckými kanály), ledničku, fén, balkon. Většina pokojů má balkon s bočním výhledem na moře. Tři pokoje umístěné v přízemí ho nemají, mají výhled do zadní části hotelu. Dítě do 2 let věku se počítá jako osoba na pokoji. Trezor (zdarma) na recepci v omezeném počtu.

Popis

3patrový hotel s 36 pokoji nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, výtah, trezor na recepci zdarma (omezený počet), sladkovodní bazén, bar u bazénu (souk.bar - nezahrnuje se do služeb all inclusive), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Při brzkém odletu hotel neposkytuje dřívější snídaně. Bar a bazén je veřejně přístupný a oblíbený Řeky. Několikrát za sezónu pořádají beach party. Pro omezený počet pokojů nelze vyhovět požadavkům na konkrétní pokoj, ani pokoje měnit. Hotel nezajišťuje dětskou postýlku ani dětské jídelní židličky.Pro děti: dětský klub Firáček s českým animátorem funguje v hotelu v období cca od 01.07. do 31.08.Internet: WiFi připojení na internet ve veřejných prostorách zdarma.

Ostatní

Jednoduchý hotel rodinného typu pro méně náročné klienty s výbornou polohou přímo na pláži s pozvolným vstupem do moře v klidné části oblíbeného letoviska. Ideální pro rodinnou dovolenou. Nově s all inclusive službami. ,
Poznámka: Dítě do 2 let věku se počítá jako osoba na pokoji.

Poloha

Hotel se nachází přímo u úzké oblázkovo-kamenité pláže v letovisku Alykes (doporučujeme boty do vody), centrum letoviska s obchody, bary a restauracemi asi 250 m, autobusová zastávka se nachází před hotelem, město Zakynthos asi 16 km, letiště 18 km.

Stravování

All inclusive.
All inclusive: plná penze formou jednoduchého bufetu, snídaně 7.00-9.30 hod. oběd 13.00-14.30 hod. večeře 18.00-20.00 hod. zmrzlina 13.00-14.30 hod. lehký snack 10.30-12.00 hod. pizza a sendviče, káva, čaj 15.30-17.00 hod. svačiny, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 11.00-23.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat