Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Kozanos

Řecko, Zakynthos, Amoudi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
17 °C - Bouřka
17 °C - Bouřka
Cena za osobu od 12 792 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Studia se nacházejí ve vesničce Amoudi přímo nad úzkou písčitou pláží s pozvolným vstupem do vody, na kterou se schází po schodech. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Do rušnějších letovisek Alikanas a Alykes lze dojít pěšky za cca 45 min. Hlavní město Zakynthos 14 km, letiště 16 km.

Popis

Komplex 2 třípatrových budov s 22 studii bez výtahu, bar u bazénu, sladkovodní bazén (veřejně přístupný), slunečníky a lehátka u bazénu (omezený počet lehátek a slunečníků). V jedné z budov je umístěn obchod s potravinami. Studia v budově nad obchodem mají výhled do ulice (2lůžková studia bez přistýlky jsou umístěna v této budově). Pro omezený počet studií nelze vyhovět požadavkům na konkrétní pokoj a ani nelze studia měnit. Vedlejší budova - je umístěna přes nefrekventovanou cestu - klienti mohou využívat veškeré zázemí Kozanosu. Budova je klidnější a pokoje shodné s hlavní budovou.Pro děti: bazének pro děti, dětská postýlka (omezený počet, na vyžádání).Internet: WiFi připojení na internet v prostoru baru (s vlastním PC zdarma, pokrytí signálem v oblasti není ideální a často nefunguje).

Ubytování

Jednoduchá menší 2lůžková studia (v některých možnost 1 přistýlky i pro dospělou osobu, některá studia vybavena palandou pro 2 děti), kuchyňský kout (základní nádobí, vařič, lednička, studia nejsou vybavena na velké vaření, nejsou čisticí prostředky), koupelna se sprchou/WC (renovovaná), klimatizace (v ceně), TV, trezor (v ceně, ale vratná kauce 10 EUR ), balkon se stolem a židlemi.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Oblíbená studia pro nenáročné klienty s bazénem se nacházejí v malé vesničce Amoudi přímo nad úzkou písčitou pláží, krásná poloha v klidném prostředí, vhodné pro rodiny s dětmi. Nově klimatizace a trezor ve studiu v ceně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat