Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Bella Dimitra Hotel

Řecko, Zakynthos, Argassi

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Skoro zataženo
17 °C - Skoro zataženo

Ostatní

Služby za poplatek: Klimatizace 6 € / den, trezor 2 € / den, dětský postýlka na vyžádání a z poplatek 5/€ noc Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Nově zrekonstruované ubytování Bella Dimitra se nachází v centru letoviska Argassi, které je jedno z nejoblíbenějších na ostrově Zakynthos. Letovisko se nachází 3 kilometry od hlavního města ostrova, letovisko Laganas cca 10 kilometrů a necelých 6 kilometrů od mezinárodního letiště. V okolí lze nalézt nepřeberné množství restaurací, tradičních taveren, barů, obchodů se suvenýry i mini markety. Z letoviska je dobré autobusové spojení do okolních letovisek i hlavního města ze zastávky která je vzdálena cca 50 metrů.

Ubytování

Bella Dimitra nabízí možnost ubytování ve dvoulůžkový pokojích s možností přistýlky nebo v apartmánech. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, televizí, klimatizací 6 € / den, trezorem 2 € / den, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady. Apartmány se skládají ze dvou oddělených ložnic a jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, televizí, klimatizací 6 € / den, trezorem 2 € / den, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady.

Popis

Pro hosty je zde k dispozici recepce, Wi-fi připojení ve společných prostorech, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, bar.
Nejbližší úzká písečná pláž je vzdálena cca 70 metrů.

Stravování

Bez stravování nebo servírovaná kontinentální snídaně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Zakynthos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat