Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Timotheos

Řecko, Zakynthos, Argassi

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 9 990 Kč

Dostupných: 1 854 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

K vybavení hotelu patří bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), pool bar, menší zahrada, billiard. Součástí je vyhlášená taverna ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu, kde probíhá stravování.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní koupelnu, fén, TV, kuchyňský kout se základním vybavením, varnou konvici, chladničku, klimatizaci (za poplatek), balkón nebo terasu.

Poloha

Příjemný komplex Timotheos se nachazí v letovisku Argassi nedaleko písčité pláže. V areálu uprostřed menší zahrady je hostům k dispozici bazén. Kousek od hotelu se nachází místní taverna, která je součástí areálu Timotheos. Ideální ubytování studiového typu v dosahu všech služeb. Argassi je výchozím bodem na cestě za nejkrásnějšími plážemi ostrova v oblasti Vassilikos (pravidelná autobusová linka). POLOHA HOTELU: centrum letoviska Argassi cca 500 m, hlavní město Zakynthos cca 4 km, letiště cca 6 km, písčitá pláž cca 150 m, vzdálenost taverny od pláže cca 100 m.

Stravování

Light All Inclusive - servírované kontinentální snídaně, servírované obědy a večeře - předrkm, salát a hlavní jídlo - výběr z menu (kromě ryb a steaků). Během obědů a večeří jsou podávány nápoje: pivo, víno, voda, nealkoholické nápoje. Nápoje jsou podávány pouze při stravování a nikoliv během celého dne. Stravování probíhá v taverně cca 50 m od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat