Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Golden Sun Hotel

Řecko, Zakynthos, Kalamaki

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 13 482 Kč

Dostupných: 98 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

V malé vesničce Kalamaki, blízko letoviska Laganas a cca 5 km od města Zakynthos. Autobusová zastávka cca 50 m od hotelu. Místní centrum s možnostmi pro nakupování, restauracemi a bary cca 400 m. Letiště cca 3 km. .

Popis

Cca 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Moderně zařízený hotel. Přijímací prostor s recepcí, lobby bar se sat. TV, restaurace. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén se snack barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wifi v celém hotelu zdarma. Internetový koutek. Dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, samostatný dětský bazén. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Max. počet osob nesmí být překročen.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): s minibarem, klimatizací, telefonem (za poplatek), sat. TV, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem.Jednolůžkové pokoje (A1A): klimatizace, telefon (za poplatek), chladnička, vana nebo sprcha, WC a balkon.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 23.00 h. Snacky od 11.00 do 18.00 h.

Ostatní

 útulný hotel 150 m od pláže.  na okraji letoviska Kalamaki.  ideální místo pro podnikání výletů.
Útulný hotel 150 m od pláže. Na okraji letoviska Kalamaki. Ideální místo pro podnikání výletů.
Info: Místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.
Upozornění: Pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat