Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Margarita

Řecko, Zakynthos, Kalamaki

Apartmánový dům Margarita (hlavní fotografie)

20% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 232 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pláž se v tomto období používá jen v určité šířce v téměř celé své délce a je od večerních hodin do rána hlídána ochránci. Ubytování se nachází nedaleko letiště, po celý den tedy můžete pozorovat přistávající letadla. Pokud zatoužíte po rušnějším místě, můžete se vydat do necelé 4 km vzdáleného „Zakynthosského Las Vegas“ – Laganasu. Snadno se sem dostanete pěší procházkou po pláži nebo hlavní silnici nebo můžete využít dopravních prostředků (místní autobusovou dopravu, zapůjčený automobil nebo skútr).Pláž písečná s pozvolným vstupem do moře.Plážový servis za poplatek. Na pláži nejsou k dispozici sprchy a sociální zařízení je méně dostupné.

Sport a zábava

Zábava a sport fakultativní výlety, půjčovny aut, čtyřkolek či skútrů, restaurace, taverny, bary, kluby, obchody se suvenýry, milovníci rušného nočního života mohou vyrazit do letovisek Laganas či Argassi.

Ubytování

Studio pro 2 osoby jednoduše avšak účelně vybaveno starším nábytkem. Skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky. Součástí vybavení je kuchyňský kout (lednice, vařič, nádobí pro jednoduché stolování a pro daný počet ubytovaných), vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa s posezením.

Stravování

Stravování individuální, vaření z vlastních zásob nebo možnost stravování v místních tavernách či restaurací.

Poloha

Vzdálenosti: pláž 300 m, centrum letoviska 350 m, nejbližší nákupní možnosti v blízkém okolí, Laganas 3,5 km, letiště 4 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat