Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Aparthotel Aktypis

Řecko, Zakynthos, Laganas

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 17 990 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky v 1. patře, klimatizace, lednice, kuchyňský kout, sejf (za poplatek), koupelna, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Light all inclusive: Ve vyhlášené místní taverně Tasos přímo u ubytování. Kontinentální snídaně (09.30–10.30), obědy (13.00–14.30) a večeře (19.00–20.30) – předkrm, hlavní jídlo, dezert (výběr z 10 předkrmů a 20 hlavních jídel z jídelního lístku), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během jídla. Vynikající strava!.

Poloha

Aparthotel Aktypis leží přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v živém letovisku Laganas (Řecko, Zakynthos). Díky pozvolnému vstupu do moře a mělké vodě jsou studia vhodná i pro neplavce a rodiny s dětmi. Jen pouhých 50 m od něj najdete první obchůdky, taverny a restaurace. Hosté mohou využít zdarma připojení Wi‑Fi v prostoru vyhlášené místní taverny Tasos, kde probíhá stravování a bazén vedlejšího hotelu. Budete mít těžké rozhodování, kam jít jako první, zda se vyhřívat na slunci na zlatavé pláži, obdivovat nekonečné moře nebo si pochutnávat na řeckých specialitách jako jsou gyros, suflaki, musaka, tzatziki nebo kalamary. A když se vás zeptají, jak vám chutnalo, nešetřete pochvalami, určitě si získáte široké řecké srdce nejen pana kuchaře. Nedaleké hlavní město Zakynthos, kam se můžete vydat za poznáním, nákupy a zábavou, je dostupné autobusovými linkami. Ubytování ve vynikající cenové relaci ocení klienti vyhledávající blízkost moře, zábavu a pravou řeckou atmosféru.

Doprava

Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, z Prahy a Ostravy - úterý/pátek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat