Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Dinos

Řecko, Zakynthos, Tsilivi

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno

Poloha

Tento moderní a velice oblíbený hotel Dinos s ochotným a milým personálem se rozkládá v okrasné zahradě plné stromů a barevných květin v klidné oblasti Tsilivi, jen cca 400 m od jeho centra s obchůdky a restauracemi. Hotel je vystavěn jen cca 400 m od překrásné písčité pláže oceněné "Modrou vlajkou" za údržbu a čistotu, tudíž je hotel ideální nejen pro páry, ale především pro rodiny s dětmi, pro které hotel nabízí vyžití. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena cca 400 m. Od letiště je hotel vzdálen jen cca 5 km. Oficiální kategorie 3*.

Popis

Cca 400 m od pláže.
K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí a Internetem (zdarma) krásná, udržovaná zahrada s prostory pro opalování, venkovní bazén s částí pro děti se slunečníky a lehátky, bar u bazénu, restaurace, kulečník, parkoviště, trezory, občasné řecké zábavné večery.
Dětský bazén, postýlka na vyžádání.

Ubytování

Prostorné a čistě zařízené hotelové pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC, klimatizací, lednicí, trezorem, vybavených kuchyňským koutem, ručníky a balkonem nebo terasou. Pokoje mají překrásný výhled jak na moře, tak na hory, dle aktuální volné dostupnosti.

Stravování

All inclusive.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Zakynthos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat