Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Vasil

Řecko, Zakynthos, Tsilivi

Ubytování Pension
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Ubytování

Penzion VASIL s bazénem a dětským bazénkem (lehátka a slunečníky zdarma) se skládá ze tří budov umístěných v zahradě v klidném místě, 100 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a 300 m od centra letoviska Tsilivi.  Poloha hotelu zajišťuje klid, ale zároveň nabízí možnost zábavy a ruchu v centru letoviska. Ve vzdálenosti cca. 2 km od ubytování se nachází aquapark.

Studia pro 2–4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma na recepci v hlavní budově, balkónem, trezorem a klimatizací za poplatek. Nyní akce: 2 studia za cenu apartmánu ve vybraných termínech.

Možnost dokoupení stravování: večeře 400 Kč/os./noc, polopenze 530 Kč/os./noc, snídaně 190 Kč/os./noc, all inclusive 960 Kč/os./noc.
Stravování bude zajištěno formou bufetu v nedalekém **** hotelu.

Zvýhodněné ceny za 3. / 4. osobu:

Děti do 2 let věku (v době návratu nesmí být 2 roky) bez nároku na lůžko a služby za cenu 500 Kč (v ceně zahrnuto pojištění léčebných výloh).

 

Animační program od 22. 6. do 3. 9. 2016

Jedete na dovolenou s dětmi nebo vnoučaty? Máme pro vás připravený bohatý program, který vaše ratolesti jistě zabaví. Našeho animačního programu se mohou zúčastnit všechny děti starší tří let. Animace je během dne rozdělena do tří částí. Ranní část (9:00 – 11:00) je zaměřena na kreativní tvorbu, zejména vytváření maličkostí na památku (malování triček a kamínků, pletení náramků, apod.). Odpolední část (16:00 – 18:00) se skládá z pohybových her a soutěží. A jako poslední večerní program (20:00 - 21:30) zabaví vaše ratolesti minidiskotéka či jiné hry. Děti mohou v průběhu celého pobytu získávat body za účast a vyhrané soutěže. Součástí programu jsou i tématické dny, Zejména indiánský den, havajský den, maškarní, hledání pirátského pokladu a mnoho dalších. S naší pomocí jsou veškeré masky a převleky vytvářeny dětmi vždy v ranních hodinách. Celý animační program je konstruován jako „celopobytová hra“, která je plná sladkých odměn za získávané body. I přes jakýkoliv věkový rozdíl vytváříme nezapomenutelný kolektiv, na který vaše děti budou s radostí vzpomínat.

 

Stravování

Bez stravy

Popis

Penzion VASIL s bazénem a dětským bazénkem (lehátka a slunečníky zdarma) se skládá ze tří budov umístěných v zahradě v klidném místě, 100 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a 300 m od centra letoviska Tsilivi.

Poloha

Poloha hotelu zajišťuje klid, ale zároveň nabízí možnost zábavy a ruchu v centru letoviska. Ve vzdálenosti cca. 2 km od ubytování se nachází aquapark.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Zakynthos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat