Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Vasil

Řecko, Zakynthos, Tsilivi

Penzion Vasil (hlavní fotografie)

18% sleva až

Ubytování Pension
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 990 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 400 Kč/noc, polopenze 530 Kč/noc formou bufetu ve **** hotelu. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Ubytování

 Studia pro 2–4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma, balkónem, trezorem a klimatizací za poplatek.

Poloha

Letovisko Tsilivi se nachází v severovýchodní části ostrova, severně cca 5 km od hlavního města Zakynthos. Hlavní město je dostupné místní autobusovou dopravou. Letoviskem se táhne hlavní třída, na které najdete obchody, obchůdky se suvenýry, taverny, bary, kavárny a restaurace. V okolí letoviska je příjemné prostředí s pěknou přírodou vhodnou pro pěší turistiku i romantické procházky. Tsivili je moderní letovisko, které dokáže uspokojit klienty všech věkových kategorií. V letovisku naleznete i aquapark. Vzdálenost z letiště: Zakynthos (letiště) - Tsilivi 20 km.

Popis

Pláž v letovisku je písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře, velice vhodné pro malé děti. Na pláži je dostačující nabídka vodních sportů a jiné zábavy. Ve vzdálenosti cca 2 km od ubytování se nachází aquapark. Dokoupené stravování bude zajištěno formou bufetu v nedalekém ****hotelu. Animační program od 01.07. – 02.09.2017.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat