Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Celia Studia & Apartmány

Řecko, Zakynthos, Vassilikos

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Déšť
17 °C - Déšť

Popis

Služby delegáta: pro odlety z Prahy: při příletech z Prahy /odletech do Prahy je v destinaci na letišti asistence česky hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta. Pro odlety z Vídně: při příletech z Vídně /odletech do Vídně je v destinaci na letišti asistence anglicky/německy hovořícího delegáta. Během pobytu telefonický kontakt s česky hovořícím delegátem a pravidelné návštěvy česky hovořícího delegáta. Pro květnové odlety z Vídně je k dispozici pouze kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory a žádné služby česky hovořícího delegáta v destinaci; místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.

Klimatizovaný rodinný hotel s 32 ubytovacími jednotkami a recepcí s trezory k pronajmutí. Ve venkovním areálu terasa s výhledem na moře, restaurace, snack bar u bazénu a bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Internet:

WiFi za poplatek.

Sport a zábava

Ve městech Zakynthos (cca 9km), Vasilikos a Argassi (cca 5km).
Za poplatek: půjčovna kol.

Děti:

za poplatek: dětské postýlky (cca 3 €/den).

Poloha

Hotel se nachází v piniovém lese mezi městy Zakynthos a Vasilikos. V blízkosti hotelu zastávka linkového autobusu. Centrum 9km. Letiště cca 12km. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 50m. Krásná pláž Porto Zoro & Porto Kaminia cca 10 min chůze od hotelu.

Ubytování

Studia (A1A/A2A/A3A): obývací ložnice, kuchyňský koutek s chladničkou, posezení, klimatizace za poplatek (cca 5€/den), vana, nebo sprcha, WC a balkon, nebo terasa s výhledem na moře.
Mezonety (A2B/A3B/A4B): studia v mezonetovém stylu, bez posezení, jinak stejné jako A2A.

Stravování

Bez stravy, nebo se snídaní.

Kontinentální snídaně v baru u bazénu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Zakynthos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat