Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Studia Koukis

Řecko, Zakynthos, Vassilikos

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
17 °C - Déšť
17 °C - Déšť

Poloha

Studia Koukis se nacházejí na výběžku Vassilikos přímo nad zálivem s krásnou písčitou pláží. V okolí je několik taveren a obchůdků (cca 200 m). Hlavní město Zakyntho­s je vzdáleno 16 km, letiště 18 km.

Popis

Komplex 4 třípodlažních budov s 50 studii, bez výtahu, s velkým sladkovodním bazénem. Recepce otevřena v určených hodinách při příletech, slunečníky a lehátka u bazénu. U studií je taverna, bar u bazénu a bar na pláži (fungují v hlavní sezóně). Většinou nelze vyhovět požadavkům klientů na konkrétní umístění pokoje, pokoje nelze měnit.Pro děti: dětský bazén, dětský koutek k využití při jídle v taverně.Internet: WiFi zdarma ve veřejných prostorách (v oblasti problémy s výpadkem připojení).

Ubytování

Jednoduchá klimatizovaná studia s výhledem na bazén a na moře vybavená starším nábytkem – jedna obývací místnost vybavená 2 samostatnými lůžky a přistýlkou pro 3. dospě­lou osobu (v některých studiích možnost 2 přistýlek pro děti do 12 let ve formě palandy) a kuchyňským koutem (jednoduché nejzákladnější vybavení, el. vařič, lednička). Koupelna se sprchou/WC, TV, balkon/terasa. Jedno 2lůžkové studio bez možnosti přistýlky je umístěno ve vedlejší budově, je menší, nemá přímý výhled na moře a je nabízeno za zvýhodněnou cenu.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Nádherná poloha v nejhezčí části ostrova. Možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí ve studiu, klimatizace v ceně, velký bazén. Přímo nad krásnou pláží, jedné z nejznámějších na ostrově – Agios Nikolaos – s pozvolným vstupem do moře a s širokou nabídkou vodních sportů. Klidné prostředí – ideální pro rodiny s dětmi. .

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Řecko v lokalitě Zakynthos nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat