Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zante Royal Palace and Waterpark

Řecko, Zakynthos, Vassilikos

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Skoro zataženo
17 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 15 291 Kč

Dostupných: 286 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- rodinná dovolená - bazén se skluzavkami - Zantino World pro děti Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi, terasy v areálu hotelu jsou propojeny schodišti. Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.

Poloha

Hotel Zante Royal Palace je součástí hotelového komplexu, který je terasovitě vystaven na vrcholku zeleného kopce s úžasným výhledem na známou písečnou pláž Mavratzis - 80m od pláže, která je přístupná z části výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vždy vede ještě několik dalších schodů. Od hlavního města Zakynthos je vzdálen 15km a 17km od letiště.

Popis

Vstupní hala s recepcí, WiFi zdarma v okolí recepce. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Minimarket se suvenýry, tradičními řeckými produkty, oblečením a kosmetikou. písečná pláž 80m od hotelu přístupná z části hotelovým výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vede ještě několik dalších schodů. Trasa letu: Zakynthos - Brno - Ostrava - Zakynthos Praha - Zakynthos - Praha.

Sport a zábava

Skluzavky (provoz skluzavek je časově omezen) a elektrický vláček v přilehlém hotelu Imperial Beach, tenis, basketbal; Animační programy - aqua aerobic, tennis, basket, šipky, večerní programy - karaoke, řecké večery s živou hudbou a taneční show atd. Fitness, masáže (za poplatek), jacuzzi/sauna (za poplatek). Zantino World fun Park - 400m2 plných hraček, skluzavek, šplhacích stěn, trampolín a divadla s živými představeními pro děti. Mini club pro děti 4-8 let s elektronickými hrami (za poplatek). Billiard, stolní tennis, air hockey, fotbálek, elektronické hry a internetový koutek.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV-SAT, lednička, telefon, klimatizace, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně (7.00-10.00), obědy (12.30­-14.30), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.00-23.00).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat