Vyhledat zájezd

Hotel Boucan Canot

Réunion, Boucan Canot

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Boucan Canot
Hotel Le Boucan Canot
Počasí
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 59 190 Kč

Dostupných: 1 332 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Oblíbený hotel s 42 pokoji se nachází nedaleko letoviska Saint Gilles přímo u pláže Boucan Canot.

Popis

Boucan Canot ***+, Boucan Canot: 2 restaurace s místními specialitami, 2 bary, bazén s terasou a lehátky, konferenční místnost.Bílá písečná pláž vzdálená 200 m od hotelu.

Sport a zábava

Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Sportovní aktivity v okolí hotelu za poplatek - centrum vodních sportů, potápění, golf, sur­fing, windsurfing, půjčovna kol. Večer k poslechu hraje místní hudební skupina.

Ubytování

Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Koupelna s WC, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, fén, balkón či terasa.Maximálně 3 osoby na pokoji.

Stravování

Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Kontinentální snídaně, večeře za příplatek.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA RÉUNION: Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu dle výběru, informační schůzka se zástupcem partnerské CK. Odpoledne volno na koupání. Nocleh.

Den 3: RÉUNION: Snídaně. Pobyt na Réunionu. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Doporučujeme pronájem automobilu k individuálnímu poznávání přírodních krás ostrova. V Petite France můžete pozorovat sopku Maido, v horské oblasti Cilaos jsou ideální podmínky k pěším trekům do horských údolí. Dominantou ostrova je sopečný kužel Piton de La Fournaise ve východní části ostrova, v jehož okolí je zcela rozdílná fauna a flóra než v západní části ostrova. Při návštěvě vulkanické kaldery Salazie spatříte údolí, která se táhnou 10 km.

Den 8: RÉUNION - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet přes Paříž do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat