Vyhledat zájezd

Hotel The Palm & Spa

Réunion, Grand Anse

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Palm Hotel & Spa
Počasí
27 °C - Bouřka
27 °C - Bouřka
Cena za osobu od 59 490 Kč

Dostupných: 1 020 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

The Palm & Spa****, Grand Anse: Luxusní hotel na jižním pobřeží ostrova Réunion vybudovaný nad korálovou pláží Grand Anse v tropické zahradě. Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás divokého jihu ostrova.

Popis

The Palm & Spa****, Grand Anse: 2 bazény - jeden vyhřívaný , dětský bazén, bezdrátový internet, konferenční místnost, lázeňské centrum, 2 restaurace - jedna s výhledem na oceán, bar.Písečná korálová pláž u hotelu.

Sport a zábava

The Palm & Spa****, Grand Anse: Fitness centrum, biliár, badminton, stolní tenis, aqua aerobik, lekce tai-chi, kurzy potápění, kurzy vaření, vodní sporty na pláži.

Ubytování

The Palm & Spa****, Grand Anse: Koupelna s WC, klimatizace, TV, mini-bar, trezor, bezdrátový internet.

Stravování

The Palm & Spa****, Grand Anse: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA RÉUNION: Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu dle výběru, informační schůzka se zástupcem partnerské CK. Odpoledne volno na koupání. Nocleh.

Den 3: RÉUNION: Snídaně. Pobyt na Réunionu. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Doporučujeme pronájem automobilu k individuálnímu poznávání přírodních krás ostrova. V Petite France můžete pozorovat sopku Maido, v horské oblasti Cilaos jsou ideální podmínky k pěším trekům do horských údolí. Dominantou ostrova je sopečný kužel Piton de La Fournaise ve východní části ostrova, v jehož okolí je zcela rozdílná fauna a flóra než v západní části ostrova. Při návštěvě vulkanické kaldery Salazie spatříte údolí, která se táhnou 10 km.

Den 8: RÉUNION - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet přes Paříž do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat