Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Beachcomber Mauricia

Réunion, Kombinace destinací

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 99 190 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Beachcomber Mauricia ****, Mautitius: Luxusní hotel s 229 pokoji leží v srdci letoviska Grand Baie.

Popis

Beachcomber Mauricia ****, Mautitius: 3 restaurace, bar, noční klub, 2 sladkovodní bazény s dětskou částí, miniklub pro děti 4-12 let, konferenční místnost, centrum zdraví a krásy, turistické centrum, půjčovna automobilů, business centrum (fax, WIFI, přípojka k internetu).Pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Beachcomber Mauricia ****, Mautitius: 6x týdně večer živá hudba nebo folklorní vystoupení, tenis, stolní tenis, šipky, volejbal, půjčovna jízdních kol, fitness centrum, bezmotorové vodní sporty, vodní lyžování, šnorchlování, za poplatek potápění, výlety katamaránem, rybaření.

Ubytování

Beachcomber Mauricia ****, Mautitius: Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, trezor, telefon, sat. TV, balkon/terasa.

Stravování

Beachcomber Mauricia ****, Mautitius: Polopenze – formou bufetu, za příplatek All Inclusive.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy. Odbavení 2 hodiny před odletem. Odlet na Réunion.

Den 2: RÉUNION – ST. GILLES: Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti a transfer do letoviska St. Gilles v západní části ostrova. Ubytování v hotelu, informační schůzka se zástupcem partnerské CK. Odpoledne volno na koupání v letovisku St. Gilles. Nocleh.

Den 3: CILAOS: Snídaně. Vyzvednutí automobilu a odjezd na individuální poznávání tohoto velmi zajímavého ostrova. Přejezd podél jihozápadního pobřeží a cesta do vnitrozemí ostrova do horské vesničky Cilaos, jež je střediskem pěstování vína a výchozím bodem k pěším trekům do horských údolí. Možnost návštěvy termálních pramenů. Nocleh v Cilaos.

Den 4: ST. PHILIPPE: Snídaně. Brzy ráno doporučujeme nezapomenutelný trek do některého z okolních údolí nedaleko horské vesničky Cilaos. Návrat z horské oblasti zpět na jižní pobřeží a přejezd podél pobřeží do St. Philippe s mnoha rozhledy na oceán či možnostmi nákupu místních suvenýrů. Doporučujeme navštívit vesničku St. Rose severně od St. Philippe, která byla v roce 1977 zcela zaplavena lávou z vulkánu Piton de la Fournaise. Nocleh v St. Philippe v jihovýchodní části ostrova.

Den 5: LA PLAINE DES CAFRES: Snídaně. Podél pobřeží návrat do St. Pierre a cesta do La Plaine des Cafres, jež je výchozím bodem pro návštěvu sopečného kužele Piton de la Fournaise, největší dominanty ostrova. V okolí sopky je krajina zcela odlišná než v dalších částech ostrova a mnohým návštěvníkům připomíná měsíční krajinu s vlastním mikroklimatem i rostlinami. Nocleh v La Plaine des Cafres.

Den 6: SALAZIE: Snídaně. Přejezd napříč ostrovem k severovýchodnímu pobřeží a pokračování do Salazie, rozeklané vulkanické kaldery s rozhledy do údolí, jež se táhnou do délky 10 km. Nocleh v Salazie.

Den 7: ST. DENIS – MAURITIUS: Snídaně. Dopoledne poslední možnost pěší túry do rozmanitých údolí v okolí Salazie. Odpoledne návrat k severovýchodnímu pobřeží ostrova a odjezd na letiště. Vrácení automobilu a přelet na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, transfer do Vámi zvoleného hotelu. Odpoledne volno na koupání. Večeře a nocleh na Mauritiu.

Den 8: MAURITIUS: Pobyt s polopenzí nebo All Inclusive na Mauritiu, který nabízí ideální podmínky ke koupání na jemných písečných plážích. Hotelová centra nabízejí zdarma nemotorizované vodní sporty. Mauritius je oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou. Možnost využití široké nabídky fakultativních výletů po ostrově i lodních výletů.

Den 13: MAURITIUS - PRAHA: Snídaně, čas na odpočinek. V podvečer odjezd na letiště a odlet do Prahy (s přestupem).

Den 14: PRAHA: Přílet do Prahy v poledních hodinách.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat