Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

The Palm & Spa/Hotel La Pirogue

Réunion, Kombinace destinací

Strava All inclusive, Bez stravy, Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Dovolená a potápění

Poloha

The Palm & Spa****, Grand Anse: Luxusní hotel na jižním pobřeží ostrova Réunion vybudovaný nad korálovou pláží Grand Anse v tropické zahradě. Hotel je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás divokého jihu ostrova.
La Pirogue ****+, Mauritius-západní pobřeží: Oblíbený hotel s 248 pokoji v mauritijském stylu, rozmístěnými v bungalovech v palmovém háji na západním pobřeží ostrova.

Sport a zábava

The Palm & Spa****, Grand Anse: Fitness centrum, biliár, badminton, stolní tenis, aqua aerobik, lekce tai-chi, kurzy potápění, kurzy vaření, vodní sporty na pláži.
La Pirogue ****+, Mauritius-západní pobřeží: Večerní animační programy, taneční vystoupení, bezmotorové vodní sporty na pláži, šnorchlování, výlet lodí s proskleným dnem, 6 tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, deskové hry, za poplatek potápění, rybolov na otevřeném moři, jízda na koni, vodní lyže.

Ubytování

The Palm & Spa****, Grand Anse: Koupelna s WC, klimatizace, TV, mini-bar, trezor, bezdrátový internet.
La Pirogue ****+, Mauritius-západní pobřeží: Terasa se zahradním nábytkem, klimatizace, koupelna, WC, minibar, satelitní TV, telefon, kávovar.

Popis

The Palm & Spa****, Grand Anse: 2 bazény - jeden vyhřívaný , dětský bazén, bezdrátový internet, konferenční místnost, lázeňské centrum, 2 restaurace - jedna s výhledem na oceán, bar.Písečná korálová pláž u hotelu.
La Pirogue ****+, Mauritius-západní pobřeží: Členitý bazén, 2 restaurace, kavárna, 4 bary, kasíno, miniklub pro děti 4-12 let, konferenční místnost, vysoušeč vlasů, obchůdky se suvenýry, připojení k internetu.Písečná 500 metrů dlouhá pláž s bělostným pískem chráněna korálovou bariérou.

Stravování

The Palm & Spa****, Grand Anse: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze.
La Pirogue ****+, Mauritius-západní pobřeží: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, za příplatek All Inclusive - snídaně, oběd a večeře, nealkohollické a alkoholické nápoje místní výroby 10:00-24:00, minibar.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA RÉUNION: Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letiš ti a transfer do letoviska St. Gilles v západ ní části ostrova. Ubytování v hote lu dle výběru, informační schůzka se zástup cem partnerské CK. Odpoled ne volno na koupání v letovisku St. Gilles. Nocleh.

Den 3: RÉUNION: Snídaně. Pobyt v hotelu v letovisku St. Gilles. Volno na koupání, opalování, vod ní sporty. Doporučujeme pronájem automobi lu k individuálnímu poznává ní přírod ních krás ostrova. V nedalekém Petite Fran ce mů že te pozorovat sopku Maido, v horské oblasti Cilaos jsou ideální pod mín ky k pěším trekům do horských údo lí. Dominantou ostrova je sopečný kužel Piton de La Fournaise ve východní části ostro va, v jehož okolí je zcela rozdíl ná fauna a flóra než v zá padní části ostrova. Při návštěvě vul kanické kaldery Salazie spatříte údolí, která se táhnou 10 km.

Den 7: RÉUNION - MAURITIUS: Snídaně. Transfer na letiště a od let na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, trans fer do Vámi zvoleného ho telu. Odpoledne volno. Večeře a nocleh.

Den 8: MAURITIUS: Pobyt s polopenzí nebo All Inclusive na Mau ritiu, který na bízí ideál ní podmínky ke kou pání na jem ných písči tých plážích. Možnost využití širo ké nabídky fakul ta tivních výletů po ostrově i lodních výletů do okolí.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Réunion v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat