Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Le Jardin Maoré/Hotel Swallibo

Réunion, Kombinace destinací

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Popis

Le Jardin Maoré ***, Mayotte A´Gouja: Restaurace, bar, bujná tropická zahrada, půjčovna automobilů.Písčitá osamocená pláž A’Gouja přímo u hotelu, kde rostou i vzácné stromy – exotické baobaby.
Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Bazén s lehátky a slunečníky, vířivka, restaurace, bar, konferenční místnost.Písečná pláž Planch Alize s lehátky a slunečníky cca 300 metrů od hotelu.

Sport a zábava

Le Jardin Maoré ***, Mayotte A´Gouja: Potápěčské centrum, stolní tenis, petanque, centrum vodních sportů (zdarma k dispozici potřeby k šnorchlování, za poplatek vodní lyžování, plachtění, rybaření).
Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Vodní sporty na pláži: šnorchlování, kanoe, windsurfing, za poplatek potápění, vyjížďky lodí na otevřené moře, kulečník, knihovna.

Ubytování

Le Jardin Maoré ***, Mayotte A´Gouja: Koupelna s WC, klimatizace, terasa s lehátky.Maximálně 3 osoby na pokoji.
Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady, koupelna s WC, klimatizace, telefon, minibar, trezor, TV.

Stravování

Le Jardin Maoré ***, Mayotte A´Gouja: Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu; možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.
Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze.

Poloha

Le Jardin Maoré ***, Mayotte A´Gouja: Skromný hotel s 18 bungalovy se rozprostírá na 18 ha v jižní části ostrova Mayotte.
Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Příjemný rodinný hotel se 30 pokoji leží v tropické zahradě ve vesničce Saline-les-Bains.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet na Mayotte přes Paříž a Réunion.

Den 2: PŘÍLET NA MAYOTTE: Přílet na panenský ostrov Mayotte, transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Večeře a nocleh.

Den 3: MAYOTTE: Pobyt s polopenzí. Ostrov Mayotte je stále romantickým rájem pro milovníky nedotčené přírody, celková plocha ostrova je 376 km2. Horská úbočí vulkanického původu jsou prosycena vůní exotických koření (skořice, hřebíčku, vanilky a Ylang Ylang). Mayotte v překladu znamená „ostrov parfémů“. Pestrobarevný podmořský svět láká milovníky potápění.V Mayottské laguně, která se rozprostírá na více než 1.000 km2 se pravidelně prohánějí mořské želvy, delfíni, kanici a mečouni. Dalším z potápěčských zážitků je ponor v mořské laguně s tajemným podvodním světem uprostřed ostrova. Do paměti se nepochybně zapíší pitoreskní vesničky a přátelské domorodé obyvatelstvo.

Den 9: MAYOTTE – RÉUNION - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět přes Réunion a Paříž do Prahy

Den 10: PRAHA: Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Réunion v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat