Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sakouli/Boucan Canot

Réunion, Kombinace destinací

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Doprava Letecká

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem. Odlet na Mayotte přes Paříž a Réunion.

Den 2: PŘÍLET NA MAYOTTE: Přílet na panenský ostrov Mayotte, transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání a opalování. Večeře a nocleh.

Den 3: MAYOTTE: Pobyt s polopenzí. Ostrov Mayotte je stále romantickým rájem pro milovníky nedotčené přírody, celková plocha ostrova je 376 km2. Horská úbočí vulkanického původu jsou prosycena vůní exotických koření (skořice, hřebíčku, vanilky a Ylang Ylang). Mayotte v překladu znamená „ostrov parfémů“. Pestrobarevný podmořský svět láká milovníky potápění.V Mayottské laguně, která se rozprostírá na více než 1.000 km2 se pravidelně prohánějí mořské želvy, delfíni, kanici a mečouni. Dalším z potápěčských zážitků je ponor v mořské laguně s tajemným podvodním světem uprostřed ostrova. Do paměti se nepochybně zapíší pitoreskní vesničky a přátelské domorodé obyvatelstvo.

Den 9: MAYOTTE – RÉUNION - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět přes Réunion a Paříž do Prahy

Den 10: PRAHA: Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Poloha

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Oblíbený hotel s velice kvalitními službami a vyhlášenou kuchyní se skládá ze 30 pokojů vybudovaných ve stráni s bujnou tropickou vegetací nad jihovýchodním zálivem ostrova Mayotte, cca 5 km od městečka Bandrélé.
Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Oblíbený hotel s 42 pokoji se nachází nedaleko letoviska Saint Gilles přímo u pláže Boucan Canot.

Popis

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Restaurace, bar, bazén, vířivka, obchůdek se suvenýry.Písečná pláž z černého lávového písku u hotelu.
Boucan Canot ***+, Boucan Canot: 2 restaurace s místními specialitami, 2 bary, bazén s terasou a lehátky, konferenční místnost.Bílá písečná pláž vzdálená 200 m od hotelu.

Sport a zábava

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Kajak, šlapadla, šnorchlování, za poplatek potápění, vyjížďky lodí na moře, rybolov.
Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Sportovní aktivity v okolí hotelu za poplatek - centrum vodních sportů, potápění, golf, sur­fing, windsurfing, půjčovna kol. Večer k poslechu hraje místní hudební skupina.

Ubytování

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Koupelna s WC, klimatizce, balkon/terasa s výhledem na moře, TV, telefon, přípojka k internetu, trezor, lednice.
Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Koupelna s WC, klimatizace, TV, telefon, minibar, trezor, fén, balkón či terasa.Maximálně 3 osoby na pokoji.

Stravování

Hotel Sakouli ***, Bandrélé: Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírovaná.
Boucan Canot ***+, Boucan Canot: Kontinentální snídaně, večeře za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Réunion v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat