Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Swallibo

Réunion, Le Saline les Bains

Strava All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 61 490 Kč

Dostupných: 256 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Bazén s lehátky a slunečníky, vířivka, restaurace, bar, konferenční místnost.Písečná pláž Planch Alize s lehátky a slunečníky cca 300 metrů od hotelu.

Poloha

Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Příjemný rodinný hotel se 30 pokoji leží v tropické zahradě ve vesničce Saline-les-Bains.

Sport a zábava

Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Vodní sporty na pláži: šnorchlování, kanoe, windsurfing, za poplatek potápění, vyjížďky lodí na otevřené moře, kulečník, knihovna.

Ubytování

Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo do zahrady, koupelna s WC, klimatizace, telefon, minibar, trezor, TV.

Stravování

Hotel Swallibo ***, Saline Les Bains: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA RÉUNION: Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letišti a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu dle výběru, informační schůzka se zástupcem partnerské CK. Odpoledne volno na koupání. Nocleh.

Den 3: RÉUNION: Snídaně. Pobyt na Réunionu. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Doporučujeme pronájem automobilu k individuálnímu poznávání přírodních krás ostrova. V Petite France můžete pozorovat sopku Maido, v horské oblasti Cilaos jsou ideální podmínky k pěším trekům do horských údolí. Dominantou ostrova je sopečný kužel Piton de La Fournaise ve východní části ostrova, v jehož okolí je zcela rozdílná fauna a flóra než v západní části ostrova. Při návštěvě vulkanické kaldery Salazie spatříte údolí, která se táhnou 10 km.

Den 8: RÉUNION - PRAHA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet přes Paříž do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat