Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Saint Alexis

Réunion, Saint Gilles les Bains

Strava All inclusive, Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Le Saint Alexis
Počasí
21 °C - Možnost deště
21 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 48 558 Kč

Dostupných: 537 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Saint Alexis ****+, Saint Gilles-Réunion: Architektonicky velice zajímavě řešený hotel se 60 pokoji ve dvou až třípodlažních budovách ležících podél 650 metrů dlouhého bazénu. Areál obklopuje udržovaná zahrada.
Lux Le Morne Resort *****, Mauritius - jihozápadní pobř.: Zcela renovovaný hotel se 149 pokoji v nízkopodlažních budovách rozmístěných v udržované tropické zahradě na jihozápadě ostrova pod majestátnou horou Le Morne.

Popis

Saint Alexis ****+, Saint Gilles-Réunion: Restaurace, bar, konferenční místnost, bazén, masáže, parní lázeň, turistické centrum, půjčovna automobilů.Jedna z nejlepších pláží na Réunionu Boucan Canot přímo u hotelu.
Lux Le Morne Resort *****, Mauritius - jihozápadní pobř.: 4 restaurace, 3 bary, 4 bazény, lázeňské centrum, wi-fi za poplatek v celém hotelu, nákupní galerie, konferenční místnost, miniklub, junior-klub, kadeřník, meditační centrum.Jedna z nejpěknějších písečných pláží ostrova přímo u hotelu.

Sport a zábava

Saint Alexis ****+, Saint Gilles-Réunion: Příležitostné večerní programy, fitness centrum.
Lux Le Morne Resort *****, Mauritius - jihozápadní pobř.: Bezmotorové vodní sporty, vodní lyžování, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, za poplatek motorové vodní sporty, potápění.

Ubytování

Saint Alexis ****+, Saint Gilles-Réunion: Koupelna s WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, stropní ventilátor, sat. TV, telefon, trezor, minibar.
Lux Le Morne Resort *****, Mauritius - jihozápadní pobř.: Koupelna, WC, balkon nebo terasa směrem k moři, telefon, TV, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, rychlovarná konvice.

Stravování

Saint Alexis ****+, Saint Gilles-Réunion: Snídaně – formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo stravování v a la carte restauraci.
Lux Le Morne Resort *****, Mauritius - jihozápadní pobř.: Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu nebo výběrem z menu, za příplatek možnost All Inclusiv.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA RÉUNION: Přílet na ostrov Réunion, uvítání na letiš ti a transfer do letoviska St. Gilles v západ ní části ostrova. Ubytování v hote lu dle výběru, informační schůzka se zástup cem partnerské CK. Odpoled ne volno na koupání v letovisku St. Gilles. Nocleh.

Den 3: RÉUNION: Snídaně. Pobyt v hotelu v letovisku St. Gilles. Volno na koupání, opalování, vod ní sporty. Doporučujeme pronájem automobi lu k individuálnímu poznává ní přírod ních krás ostrova. V nedalekém Petite Fran ce mů že te pozorovat sopku Maido, v horské oblasti Cilaos jsou ideální pod mín ky k pěším trekům do horských údo lí. Dominantou ostrova je sopečný kužel Piton de La Fournaise ve východní části ostro va, v jehož okolí je zcela rozdíl ná fauna a flóra než v zá padní části ostrova. Při návštěvě vul kanické kaldery Salazie spatříte údolí, která se táhnou 10 km.

Den 7: RÉUNION - MAURITIUS: Snídaně. Transfer na letiště a od let na 220 km vzdálený ostrov Mauritius. Uvítání na letišti, trans fer do Vámi zvoleného ho telu. Odpoledne volno. Večeře a nocleh.

Den 8: MAURITIUS: Pobyt s polopenzí nebo All Inclusive na Mau ritiu, který na bízí ideál ní podmínky ke kou pání na jem ných písči tých plážích. Možnost využití širo ké nabídky fakul ta tivních výletů po ostrově i lodních výletů do okolí.

Den 12: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat