Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Moskva, zatý kruh - Sergiev Posad a pohádkový Tatarstán

Rusko, Kombinace destinací

Moskva, zatý kruh - Sergiev Posad a pohádkový Tatarstán (hlavní fotografie)
  • Moskva, zatý kruh - Sergiev Posad a pohádkový Tatarstán (fotografie 2)
  • Moskva, zatý kruh - Sergiev Posad a pohádkový Tatarstán (fotografie 3)
  • Moskva, zatý kruh - Sergiev Posad a pohádkový Tatarstán (fotografie 4)
  • Moskva, zatý kruh - Sergiev Posad a pohádkový Tatarstán (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Poloha

6x nocleh v hotelu (2lůžkové pokoje s vl. příslušenstvím) se snídaní.

Stravování

Snídaně.

Program

1. DEN
– Přílet do Moskvy, transfer na hotel, ubytování.
2. DEN
– Začátek prohlídky MOSKVY. Navštívíte KREML – nejkrásnější pevnost na světě, ohromné zdi a věže jsou i uměleckým dílem. Uvnitř se schovávají bohatě zdobené paláce, kde se po staletí psala historie. A také mnoho nádherných chrámů, např. chrám Zvěstování Panně Marii, Archandělský chrám, Uspenský (korunovační) chrám, kostel Dvanácti apoštolů aj. Symbolem Moskvy je RUDÉ NÁMĚSTÍ s chrámem Vasila Blaženého, Historickým muzeem i jedinečným nákupním centrem GUM a na okraji ležícím Kazaňským chrámem.
3. DEN
– Druhá část prohlídky MOSKVY – přepychový NOVODĚVIČÍ KLÁŠTER (UNESCO) je světově proslulým kulturně-historickým klenotem. Pozoruhodný je i hřbitov s náhrobky významných umělců a politiků. Mimo jiné je i jízda metrem obrovským zážitkem, protože na designu a výzdobě jednotlivých stanic se podíleli přední architekti Ruska. Dále navštívíme pozoruhodnou novostavbu chrám Krista Spasitele i další chrámy jako např. chrám Utěšení všech smutků, chrám Sv. Nikolaje, chrám sv. Klementa aj.
4. DEN
– Výlet do nejvýznamnějšího města ZLATÉHO KRUHU, do „duše pravoslaví“ SERGIEV POSADU. Město také bývá nazýváno „Římem Ruska“, protože zdejší úchvatný Trojickosergievský klášter hraje ve zdejší církvi významnou roli už od 14. století. Najdete zde nádherné kostely, např. chrám Zesnutí Bohorodičky, kostel sv. Jana Křtitele, chrám sv. Tojice aj. Odpoledne odjezd zpět do Moskvy a přejezd po prvním úseku Transibiřské magistrály nočním vlakem do Kazaně.
5. DEN
– Prohlídka metropole Tatarstánu KAZANĚ (UNESCO), která je nazývána „perlou na Volze“. Město s tisíciletou historií je fascinujícím centrem islámu v Rusku, působivě spojuje to nejlepší z východu i západu. Navštívíte bělokamenný Kreml s nádhernými mešitami a chrámy (mešita Kul Šarif, chrám Zvěstování aj.), chrám sv. Petra a Pavla, živou Baumanovu ulici aj.
6. DEN
– Výlet na sever od Kazaně do města YOSHKAR OLA, které je jedním z nejzajímavějších míst ve střední Asii pro svoji „pohádkovou“ architekturu, která je ruskou verzí zámku Neuschwanstein. Kulturní dědictví zde odráží různá období historie města.
7. DEN
– Výlet BOLGAR NA VOLZE: BOLGAR je starobylé opevněné město Volžských Bulharů s unikátním souborem staveb (UNESCO) na soutoku veletoků Volhy a Kamy. Dominantou je zářící Bílá mešita, kde orientální barvy a architektura navozují atmosféru jako z pohádek Tisíce a jedné noci.
8. DEN
– Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Ostatní

NOVINKA.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Rusko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat