Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Park Inn By Radisson Sadu

Rusko, Moskva

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
2 °C - Oblačno
2 °C - Oblačno
Cena za osobu od 11 170 Kč

Dostupných: 60 zájezdů Zobrazit zájezdy

Eurovíkendy

Ostatní

Moskva je mixem několika stylů. V jednom městě naleznete moderní mrakodrapy, starobylé chrámy a socialistickou zástavbu. Centrem města je Rudé náměstí. Na jednom místě můžete obdivovat spoustu památek, jako je Kreml, nebo chrám Vasila Blaženého, který je postaven v typickém ornamentálním stylu. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie. Poznámka: K tomuto ubytování Vám rádi vyřídíme zvací dopis, který je nutný pro vyřízení víza pro pobyt v Rusku, a to za poplatek 1 700 Kč/osoba. Výlety: Jízdenka na turistický autobus s platností na 24 nebo 48 hodin. Nástup na Rudém náměstí. Výklad do sluchátek v AJ, NJ, RJ, IJ. Cesta trvá cca 1 hodinu, autobusy odjíždějí každých 20 minut vždy od 10:00 do 17:30. Prohlídka Kremlu a katedrál, které se nacházejí za jeho zdmi (např. chrám Zvěstování Panny Marie, chrám Archanděla Michaela, nebo chrám Nanebevzetí Panny Marie). Výlet trvá cca 2 hodiny a začíná vždy v 10:00. Výklad v AJ, NJ, ŠJ, FJ, IJ. Panoramatická soukromá prohlídka města s průvodcem. Během výletu si prohlédnete hlavní atraktivity Moskvy (např. Rudé náměstí, Kreml, chrám Vasila Blaženého). Doba trvání cca 2 hodiny. Výklad v AJ, výklad v jiných světových jazycích za příplatek. Návštěva jednoho z nejdůležitějších center ruské pravoslavné církve, které je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se 70 km severně od Moskvy. Poté následuje prohlídka města Alexandrov a jeho kremlu.

Poloha

Moderní 4* hotel leží v centru města, přímo u stanice metra Polyanka. Hotel se nachází cca 2 km od Rudého náměstí a Kremlu.

Popis

Klimatizace, snídaňový bar, restaurace, bar, Wi-fi, pokojová služba, konferenční prostory, parkoviště, trezor na recepci.

Ubytování

118 nekuřáckých pokojů (klimatizace, Wi-fi, fén, TV, mini bar, čaj/káva, telefon, trezor).

Stravování

Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat