Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Petrohrad. Ermitážní divadlo: Petr Iljič Čajkovskij – Labutí jezero

Rusko, Petrohrad

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Nezapomenutelný Petrohrad
Petrohrad - klenot na Něvě a korunovační klenoty v Briliantové klenotnici
Petrohrad letecky
Petrohrad – město múz a umění - letecké víkendy
...
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 16 990 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Popis

A další nabídka z festivalu Bílé noci v Mariinském divadle.

Program

Den 1: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách do Petrohradu, přílet na letiště Pulkovo, transfer do hotelu, ubytování, večer pro zájemce krátká procházka městem po Něvském prospektu, návrat do hotelu metrem, nocleh.
Den 2: Po snídani v hotelu autokarový i pěší okruh městem s průvodcem – cca 7 hodin (nábřeží Něvy, Ermitáž, Petropavlovská pevnost, Admiralita, Něvský prospekt, Kazaňský chrám, chrám sv. Izáka, divadlo, chrám Srdce Ježíšova a další), poté volno k individuálnímu programu, odpoledne bude průvodce organizovat pro zájemce plavbu po petrohradských kanálech a řekách Mojka a Fontanka, individuální večeře, možnost zorganizovat i společnou večeři s ruským folklórem, návrat do hotelu, nocleh.
Den 3: Po snídani v hotelu celý den volno k individuálnímu programu (muzea a galerie, nákupní centra, módní butiky) nebo pro zájemce fakultativně výlet autokarem do Carskoje Selo (Puškin), návštěva barokního paláce careven Alžběty a Kateřiny Veliké včetně slavné Jantarové komnaty (zdařilá kopie nacisty ukradeného souboru) a parku, odpoledne návrat do hotelu, volný večer, nocleh.
Den 4: Po snídani v hotelu opět individuální program v „Benátkách severu“ nebo pro zájemce fakultativní výlet do slavného Petrodvorce na mořském pobřeží (palác cara Petra I. Velikého) s překrásným parkem, časně odpoledne návrat do Petrohradu, pro případné zájemce možnost návštěvy největšího pravoslavného chrámu na světě – chrámu sv. Izáka včetně kopule s impozantní vyhlídkou na město, večer fakultativně návštěva operního nebo koncertního představení v Mariinském divadle (dříve Kirovovo divadlo) v rámci festivalu Bílé noci – konkrétní titul bude zveřejněn na jaře 2017.
Den 5:  Po snídani po celý den individuální program v Petrohradě, pozdě odpoledne odjezd metrem nebo taxíky (dle volby klientů) do carského Ermitážního divadla v Zimním paláci na představení baletu P. I. Čajkovského Labutí jezero (Lebedinoje ozero), po představení individuální návrat do hotelu, nocleh.
Den 6: Po snídani prohlídka exteriérů kláštera sv. Alexandra Něvského se hřbitovy nejslavnějších ruských osobností, odpoledne odjezd na letiště Pulkovo a odlet zpět do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat